Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
Alınan Beğeni
74
Ödül Puanları
28
Msg 207, Level 16, State 1, Procedure _AddLogItem, Line 429
Invalid column name 'ID_BOX_1'.
Msg 207, Level 16, State 1, Procedure _AddLogItem, Line 437
Invalid column name 'ID_BOX_1'.

BU HATA İLE KARŞILAŞIYORUM

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
995
Ödül Puanları
214
böyle bir stun bulunamadı dıyor sende arkadaş gibi case oluşturman gerekiyor.

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
YAPAMADIM BİR TÜRLÜ REFOBJCOMMONDAKI GİFT BOX SCROOLUN ID SİNİ YAZMICAKMIYIZ BİR YERE PRODESURU DIREK KOPY PAST EDEMIYORM MESELA TUM YAZILARIN ALTI KIRMIZI OLUYOR TABLOYU NASIL DOLDURUCAZ BIRAZ DAHA AYRINTILI BILGI VEREMEZMISINIZ.
@Senua

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,571
Ödül Puanları
113
YAPAMADIM BİR TÜRLÜ REFOBJCOMMONDAKI GİFT BOX SCROOLUN ID SİNİ YAZMICAKMIYIZ BİR YERE PRODESURU DIREK KOPY PAST EDEMIYORM MESELA TUM YAZILARIN ALTI KIRMIZI OLUYOR TABLOYU NASIL DOLDURUCAZ BIRAZ DAHA AYRINTILI BILGI VEREMEZMISINIZ.
@Senua
Copy paste ile yapamazsın, talimatları harfiyen yerine getirmen gerekiyor ve kendi db ne uyarlaman gerekiyor. Gereken tüm bilgi konu içerisinde mevcut ekstra yazacağım şeyler sadece konunun tekrarı olur.

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
sagolun yaptım prodecur pek bılgım olmadıgı ıcın dikkatımı cekmedı peki bunlara mesela kutudan atıyorm 1 DG glaive cıktı onu notice olarak geçirtemezmiyiz ve patladıgı zaman fail diye bir notice?

Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
Hata alıyorum log için queryi okuturken. ID_BOX ları kendi iID lerimle değiştirdim tamamdır

Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
Dostum senin verdiğin query de bir sorun var. Log tablosuna ekleme yapmıyor log tablosunu komple seninkiyle dğeiştiriyor daha önceden eklediğim prosedürler gitti yedek almamıştım gece ve tahmin et ne oldu :D bu gece log tablosunda çalışıyordum :D
Senin tabloda ki verileri eklemeye çalıştığımda ise şöyle bir hata veriyor:
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Şu satırlara denk geliyor Renkli olarak düzelltim:
Kod:

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,571
Ödül Puanları
113
Dostum senin verdiğin query de bir sorun var. Log tablosuna ekleme yapmıyor log tablosunu komple seninkiyle dğeiştiriyor daha önceden eklediğim prosedürler gitti yedek almamıştım gece ve tahmin et ne oldu :D bu gece log tablosunda çalışıyordum :D
Senin tabloda ki verileri eklemeye çalıştığımda ise şöyle bir hata veriyor:
Kod:

Şu satırlara denk geliyor Renkli olarak düzelltim:
Kod:

Hazıra konmaya çalışırsan ... ?

Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
Hazıra konmaya çalışırsan ... ?
e aga dikkatsizlik nabarsın dün sabahtan beri ayaktayım :D ve hala serverla ilgileniyorum yetiştirmeye çalışıyorum. 3 4 saat grafik işlerini yaptım (ki hala saatlerce sürecek) editlere geçtim tekrardan hata çözmekten hata çözmeye db yi mi çökertmedim bu uykusuzlukla 2 defa :D uyumam lazım.
AYAKTAYIM DİRENİYORUM :SAFAfadd
Kodu düzeltme imkanımız varmı bu arada :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.