Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Vsro Jupiter Temple Room girişleri Gate Beyaz kapı sonrası yok

norala

.
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
Merhaba arkadaşlar Jupıter temple aktif içeri giriş yapılıyor constant ışınlanma yeri ve rev çalışıyor problem yok mob kesiliyor kendime göre uyarladım mobları 100 e çektim hp attacklar droplar vs hepsini ayarladım giriş seviyesini 100e çektim orada da problem yok . Ama 2. Temple portal yerinden Odalara ışınlanınca 111 - den 118 e kadar hepsine giriş yapa biliyorum partili solo onların lvl larınıda kendime göre yaptım 100e çektim orda da sıkıntı yok içeride moblar gözüküyor kapıda Beyaz duvar gate kapalı hiç bir şekilde açılmıyor tabloya baktım 3 kişi giriş gözüküyor partili her odanın başlangıç limiti 3 char sokuyorum 3 charda içeri giriş yapıyoruz ama o Beyaz duvar genede açılmıyor . Deneme yanılma yöntemi ille başka DB den baktım karşılaştırdım onlara göre Service leri 0 - 1 yaptım değiştirdim düzelttim fakat kapılar açılmıyor SMC değiştim 120 cap jupıteri açık olup kullanılan uyumlu SMC dbleri denedim ama genede kapılar beyaz kalıyor. Diyeceksiniz ki 100e çektin giriş seviyelerini moobları vs , orada bir yanlışlık vardır çakışıyordur vs ama orjinal hali de böyle Bir önerisi olan varmıdır acaba gözümden kaçırdığım ve ya bilmediğim bir noktası mı var. Teşekkürler şimdiden

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,935
Ödül Puanları
113
Öneriniz için teşekkürler beyefendi . ^^ Kafamı bir toparlıyayım üstüne yaptığım değişikliği bulup crash problemimi düzeltip müsait olduğum zaman tekrardan gözden geçiririm . Saygılar
İyi günler. :)

Oyla 0

mangawy

.
.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhaba sizden çok şey öğreniyorum hepinize teşekkür ederim
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

refeventzone

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.