Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Vsro Jupiter Trigger(Hall Of WorShip) and (Zealots Hideout) Fixed

Flokui224

.
.
Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhabalar,
Daha önce böyle bir fix paylaşıldımı bilmiyorum. Ama artık bir önemi yok...
Çok aradım, çok araştırdım, yabancı forumlarda fixleyenlere mesaj attım ama malesef olumlu sonuç alamadım.
Bakmadığım database kalmadı. Vsro 274 database, csro-r database bütün tablolarını karşılaştırma yaptım ama sonuç bulamadım.
En sonunda aklıma geldi neden triggerid'lerde sorunlar olmasın diye düşündüm ve bu düşüncem ile Hall Of Worship Advanced - 113'deki triggerları sorunsuz şekilde fixlemeyi başardım.

Neyse konumuza geçelim... Burada paylaşılan fixler zamanla güncellenip vsro 188'de bulunan bütün triggerlar çalışır vaziyette olacaktır.

Hall Of Worship - Beginner (Mantığını çözemedim bilen yardımcı olursa sevinirim.)
Hall Of Worship - Intermediate (Çalışmıyor.)
Hall Of Worship - Advanced (Çalışıyor.)
Zealots Hideout - Beginner (Mantığını çözemedim bilen yardımcı olursa sevinirim.)
Zealots Hideout - Intermediate (Çalışmıyor.)
Zealots Hideout - Advanced (Çalışıyor.)

Öncelikle _RefObjCommon tablosundan jupiter moblarını ve npclerini aktif etmeniz gerekiyor. Aynı şekilde charecterdata...txt dosyasına mob ve npcleri ekliyoruz. Konu uzamaması için paylaşmıyorum zaten bunları araştırıp bulabilirsiniz.
Gelelim yanlış olan tabloyu fixlemeye.

NOT: Vsro clean database üzerinden işlem yapılmıştır. Daha önceden Tab_Reftactics tablosuna veri eklendiyse id çakışması olabilir. Bunu dikkate alarak ekleme yapınız.

Hall Of WorShip - Advanced
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

EvaAngel

Elite
.
Alınan Beğeni
86
Ödül Puanları
18
spawn monster next Npc Natal...
you should watch out for this Tab_RefHive ---> GameWorldID = 86
[_RefTriggerConditionParam]set Value = '1574'
1574 hive id. Kill hiveid and gate open

*** Hidden text: cannot be quoted. ***

well nice i'm impressed .... someone thinks same way as i do :D

nice work kanka keep up ... best regards

ZaKuRa

SRO Developer ' Pk2 Editor ' Designer'
.
Alınan Beğeni
720
Ödül Puanları
93
@Xena İyi günler, Jüpiter'i başka bir veri tabanından test ediyordum ve bir kapıyı açarken sorun yaşıyorum. UIIT_STT_JUPITER_A_002

1653850064064.png

Xena

.
Alınan Beğeni
1,155
Ödül Puanları
93
Konu güncellenmiştir.

Hall Of WorShip - Intermediate (Çalışıyor.)

Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
Good job.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Merhabalar,
Daha önce böyle bir fix paylaşıldımı bilmiyorum. Ama artık bir önemi yok...
Çok aradım, çok araştırdım, yabancı forumlarda fixleyenlere mesaj attım ama malesef olumlu sonuç alamadım.
Bakmadığım database kalmadı. Vsro 274 database, csro-r database bütün tablolarını karşılaştırma yaptım ama sonuç bulamadım.
En sonunda aklıma geldi neden triggerid'lerde sorunlar olmasın diye düşündüm ve bu düşüncem ile Hall Of Worship Advanced - 113'deki triggerları sorunsuz şekilde fixlemeyi başardım.

Neyse konumuza geçelim... Burada paylaşılan fixler zamanla güncellenip vsro 188'de bulunan bütün triggerlar çalışır vaziyette olacaktır.

Hall Of Worship - Beginner (Mantığını çözemedim bilen yardımcı olursa sevinirim.)
Hall Of Worship - Intermediate (Çalışıyor.)
Hall Of Worship - Advanced (Çalışıyor.)
Zealots Hideout - Beginner (Mantığını çözemedim bilen yardımcı olursa sevinirim.)
Zealots Hideout - Intermediate (Çalışmıyor.)
Zealots Hideout - Advanced (Çalışıyor.)

Öncelikle _RefObjCommon tablosundan jupiter moblarını ve npclerini aktif etmeniz gerekiyor. Aynı şekilde charecterdata...txt dosyasına mob ve npcleri ekliyoruz. Konu uzamaması için paylaşmıyorum zaten bunları araştırıp bulabilirsiniz.
Gelelim yanlış olan tabloyu fixlemeye.

NOT: Vsro clean database üzerinden işlem yapılmıştır. Daha önceden Tab_Reftactics tablosuna veri eklendiyse id çakışması olabilir. Bunu dikkate alarak ekleme yapınız.

Hall Of WorShip - Advanced

Hall Of WorShip - Intermediate
Good job.

linh2017

.
.
Alınan Beğeni
18
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Xin chào,
Tôi không biết nếu sửa chữa như vậy đã được chia sẻ trước đây. Nhưng nó không còn quan trọng nữa ...
Tôi đã tìm kiếm rất nhiều, tôi đã tìm kiếm rất nhiều, tôi đã gửi tin nhắn cho những người đã sửa nó trong các diễn đàn nước ngoài, nhưng rất tiếc là tôi không nhận được kết quả khả quan.
Không có cơ sở dữ liệu nào mà tôi không xem xét. Tôi đã so sánh tất cả các bảng của cơ sở dữ liệu vsro 274, cơ sở dữ liệu csro-r, nhưng tôi không thể tìm thấy bất kỳ kết quả nào.
Cuối cùng, tôi nghĩ tại sao không nên có vấn đề với các trigger, và với suy nghĩ này, tôi đã sửa được các trigger trong Hall Of Worship Advanced - 113 mà không gặp bất kỳ sự cố nào.

Dù sao thì, chúng ta hãy vào chủ đề ... Các bản sửa lỗi được chia sẻ ở đây sẽ được cập nhật theo thời gian và tất cả các trình kích hoạt trong vsro 188 sẽ hoạt động.

Phòng thờ - Người mới bắt đầu
Phòng thờ - Trung gian (Đang làm việc.)
Phòng thờ - Nâng cao (Đang làm việc.)
Zealots Hideout - Người mới bắt đầu
Zealots Hideout - Trung cấp (Không hoạt động.)
Zealots Hideout - Nâng cao (Đang hoạt động.)

[MEDIA = youtube] XPURJdJWhNQ [/ MEDIA]

[MEDIA = youtube] c-qBP2GC6IE [/ MEDIA]

Trước hết, bạn cần kích hoạt mob jupiter và npc từ bảng _RefObjCommon. Tương tự như vậy, chúng tôi thêm mob và npcs vào tệp charecterdata ... txt. Mình không chia sẻ để chủ đề không dài dòng, các bạn có thể search rồi tìm nhé.
Hãy sửa bảng sai.

LƯU Ý: Giao dịch được thực hiện thông qua cơ sở dữ liệu sạch vsro. Nếu dữ liệu đã được thêm vào bảng Tab_Reftactics trước đó, có thể xảy ra xung đột id. Hãy ghi nhớ điều này.

Hall Of WorShip - Nâng cao
*** Văn bản ẩn: không thể được trích dẫn. ***

Hall Of WorShip - Trung cấp
*** Văn bản ẩn: không thể được trích dẫn. ***
tyet

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
Kapı olayında orda OBJ mi var Cit vs yoksa regoinmi acılıyor.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.