Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım Vsro Jupiter Trigger(Hall Of WorShip) and (Zealots Hideout) Fixed

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
Biraz daha açarmısın ne demek istediğini tam olarak anlamadım. Kapılar zaten clean databasede ekli oradan bakabilirsin
normalde cit veya kapı var senin vidyoda ne kapı var ne cit var. demek istedigim mantık olarak mob kesince diger regionmu acılıyor

Xena

.
Alınan Beğeni
1,161
Ödül Puanları
93
normalde cit veya kapı var senin vidyoda ne kapı var ne cit var. demek istedigim mantık olarak mob kesince diger regionmu acılıyor
Dikkatli bakarsan kapılar olduğunu göreceksin. Orjinalide böyle zaten.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

8642FB71-5DAF-441B-B18E-3BD1C2BB38B0.jpeg

BaHTiYaR

.
.
Alınan Beğeni
389
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
E
Merhabalar,
Daha önce böyle bir fix paylaşıldımı bilmiyorum. Ama artık bir önemi yok...
Çok aradım, çok araştırdım, yabancı forumlarda fixleyenlere mesaj attım ama malesef olumlu sonuç alamadım.
Bakmadığım database kalmadı. Vsro 274 database, csro-r database bütün tablolarını karşılaştırma yaptım ama sonuç bulamadım.
En sonunda aklıma geldi neden triggerid'lerde sorunlar olmasın diye düşündüm ve bu düşüncem ile Hall Of Worship Advanced - 113'deki triggerları sorunsuz şekilde fixlemeyi başardım.

Neyse konumuza geçelim... Burada paylaşılan fixler zamanla güncellenip vsro 188'de bulunan bütün triggerlar çalışır vaziyette olacaktır.

Hall Of Worship - Beginner (Mantığını çözemedim bilen yardımcı olursa sevinirim.)
Hall Of Worship - Intermediate (Çalışıyor.)
Hall Of Worship - Advanced (Çalışıyor.)
Zealots Hideout - Beginner (Mantığını çözemedim bilen yardımcı olursa sevinirim.)
Zealots Hideout - Intermediate (Çalışmıyor.)
Zealots Hideout - Advanced (Çalışıyor.)

Öncelikle _RefObjCommon tablosundan jupiter moblarını ve npclerini aktif etmeniz gerekiyor. Aynı şekilde charecterdata...txt dosyasına mob ve npcleri ekliyoruz. Konu uzamaması için paylaşmıyorum zaten bunları araştırıp bulabilirsiniz.
Gelelim yanlış olan tabloyu fixlemeye.

NOT: Vsro clean database üzerinden işlem yapılmıştır. Daha önceden Tab_Reftactics tablosuna veri eklendiyse id çakışması olabilir. Bunu dikkate alarak ekleme yapınız.

Hall Of WorShip - Advanced
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Hall Of WorShip - Intermediate
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
ll kollarına emeğine sağlık

Xena

.
Alınan Beğeni
1,161
Ödül Puanları
93
Konuyu yarın güncelleyeceğim. Sadece beginner katları kaldı. Onlarında mantığı HWT gibi ama tek sorun kapıların açılmasında. World create oluşturduğumuzda bütün kapılar açılıyor ve moblar respawn mantığı ile ayarlanıp 120 level kasmayı kolaylaştırmak için yapılmış bir oda.

Böylelikle vso 188'de ekli olan bütün triggerlar fixlenmiş oluyor.

Zealots Hideout - Intermediate (Çalışıyor.)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.