Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü VSRO | Navmesh Editör (İstek)

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,571
Ödül Puanları
113
halit sql üzerinde tetikleme olmaksızın region kapanabilir
playerlerin içeri girmesi için 31991 regin geçmek zorundalar
bu şekil yapılma durumu nedir
nvm üzerinde oynama yapmadan olmuyor on off durumu alan belirli bir koşul için yürünebilir ama belirli koşul içinse de yürünemez olarak çalışmalı. .nvm edite mecbur. Dediğin durum daha önce yapılmamış orjinalde ama öyle bir komut var denemek lazım onuda. Birde region olarak görmüyor nesne olması lazım.

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
790
Ödül Puanları
93
Kullanmaya %100 hazır bir program olduğunu sanmıyorum ama benimki %95 hazır diyebilirim, düzeltilmesi gereken 3-4 satır vardır belki, sonuçta kapı örmüştüm bağdada onun ile. Debuglayarak çözebilirsin bence.

Q

quantizz

Garden map'indeki 3 odanın her birisine fgw'deki barikat eklemeye çalışıyorum. Joymax orası için kapı koymuş lakin aktif değil. Köprüler normalde o mapin altında kalıyor bende köprüleri ilgili bsr ile değiştirerek yapmaya çalıştım ancak bsr editörde kayıt ederken exception hatası alıyorum.

Yanlışın var. Orası trigger ile aktif edilebiliyor sorun yok. Köprü kısmına gelecek olursak ilk ben paylaşmıştım. force_addobject.txt üzerinde küçük bi kod satırı ile aktif edebilirsin.

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,571
Ödül Puanları
113
Yanlışın var. Orası trigger ile aktif edilebiliyor sorun yok. Köprü kısmına gelecek olursak ilk ben paylaşmıştım. force_addobject.txt üzerinde küçük bi kod satırı ile aktif edebilirsin.
Köprüler mapin altında kaldığı için görünmüyor bsr'leri nvm'de tanımlanmış. Trigger ile aktif edilebiliyor dediğin kısım kapılar ise eğer normal giriş yapıldığında o kapıların orada görünmesi gerekir geçilememesi gerekir. Togui'yi klonladığımızda sonra barikatlarını kaldırma sebebimiz gibi

Q

quantizz

Halit kardeşim dediğini anladım. ve yapmak istediğini yaptım. müsait bir zamanda discord kanalından BlackRogue#6384 bana ulaş aradığın şeyleri sana göstereyim. sandığın kadar karışık ve zor değil. aksine çok basit

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,571
Ödül Puanları
113
2634

2635

@quantizz teşekkür ederim taktik için dediğin gibi yaptığım zaman istediğimi yapmış oldum, fakat eğer ben hiç bu tarz obje eklenmemiş bir yere obje ekleyip onun üzerinden yapmak istesem, yani sıfırdan yapmak istesem bu durum için önerin var mıdır?

test45

.
Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Ekli dosyayı görüntüle 2634

Ekli dosyayı görüntüle 2635

@quantizz teşekkür ederim taktik için dediğin gibi yaptığım zaman istediğimi yapmış oldum, fakat eğer ben hiç bu tarz obje eklenmemiş bir yere obje ekleyip onun üzerinden yapmak istesem, yani sıfırdan yapmak istesem bu durum için önerin var mıdır?
@quantizz arkadaşın dedği gibi trigger ile oluyorsa bu kısmın trigger CSRO-R TW dosyalarındanda çekebilirsin. Tabi işe yarıyorsa bir alternatif.

Son düzenleme:
Q

quantizz

sanırım olmuyordu

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.