Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım VSRO - Npc Effect[%100]

Protech

Database Editör
.
Alınan Beğeni
184
Ödül Puanları
43
Merhaba Bir Çok Konuda bana yardımcı olan Hiç bir zaman Desteğinden Esirgemeyen vSRO ORG Ailesine Teşekkür ederim..
Daha Önce Bu Paylaşımı derleyip toparlayan ve bizlere paylaşımda bulunan SaltanatNaibi kardeşimede ayrıca teşekkür ederim.

SaltanatNaibi nin Paylaşımındaki Npc effect ler sadece vsro nun orjinal veri tabanında bulunan npclere effecth veriiyordu bu sorunu sizler sayesinde çözüme kavuşturdum ve aynı sorunla tekrar karşılaşan olursa diye sizlerlede paylaşmak istedim :)

Verdiğim Linkte Anlatımıyla birlikte Participles dosyası mevcuttur iyi Kullanımlar :)

Ekli dosyayı görüntüle 4330 merhaba link kırık güncellerseniz sevinirim teşekkürler

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
6
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Link dead.

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Xin chào , Tôi xin cảm ơn Gia đình vSRO ORG , những người đã giúp đỡ tôi trong nhiều vấn đề và không bao giờ tiếc sự hỗ trợ của họ ..
Tôi cũng muốn cảm ơn anh trai SaltanatNaibi của tôi, người đã biên soạn và sưu tầm bài đăng này và chia sẻ với chúng tôi.

Hiệu ứng npc trong Chia sẻ của SaltanatNaibi chỉ mang lại hiệu ứng cho npc trong cơ sở dữ liệu gốc của vsro, tôi đã giải quyết vấn đề này nhờ bạn và tôi muốn chia sẻ nó với bạn trong trường hợp bất kỳ ai gặp lại vấn đề tương tự.:)

Tệp người tham gia có sẵn trong liên kết mà tôi đã cung cấp kèm theo lời giải thích.:)

Ekli dosyayı görüntüle 4330
thanks

PCS

.
.
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.