Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım VSRO - Npc Effect[%100]

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,948
Ödül Puanları
113
Merhaba Bir Çok Konuda bana yardımcı olan Hiç bir zaman Desteğinden Esirgemeyen vSRO ORG Ailesine Teşekkür ederim..
Daha Önce Bu Paylaşımı derleyip toparlayan ve bizlere paylaşımda bulunan SaltanatNaibi kardeşimede ayrıca teşekkür ederim.

SaltanatNaibi nin Paylaşımındaki Npc effect ler sadece vsro nun orjinal veri tabanında bulunan npclere effecth veriiyordu bu sorunu sizler sayesinde çözüme kavuşturdum ve aynı sorunla tekrar karşılaşan olursa diye sizlerlede paylaşmak istedim :)

Verdiğim Linkte Anlatımıyla birlikte Participles dosyası mevcuttur iyi Kullanımlar :)
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Ekli dosyayı görüntüle 4330
Konu linki kalıcı bir link ile güncellenmiştir!

@MarsEDIT paylaşım için teşekkür ederiz! @TurkishMAN'e arşivinde bulup linki bana attığı için çok teşekkürler :)

Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
8
Helló, szeretnék köszönetet mondani a vSRO ORG családnak, akik sok szempontból segítettek nekem.
Szeretnék köszönetet mondani testvéremnek A szultánság régensének, aki korábban összeállította és összegyűjtötte ezt a bejegyzést, és megosztotta velünk.

A Regent's Share npc hatásai csak a vstro eredeti adatbázisában lévő npc-kre voltak hatással, ezt a problémát neked köszönhetően oldottam meg, és meg akartam osztani veled, ha valaki újra találkozik ugyanazzal a problémával :)

Az általam adott linkben van egy Participles fájl magyarázatával jó felhasználások :)
Rejtett szöveg: nem idézhető. ***

Köszönöm

Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
18
Hello, I would like to thank the vSRO ORG Family, who has helped me in many matters and never withheld their support..
I would also like to thank my brother Saltanat Naibi for compiling this post and sharing it with us.

The Npc effects in SaltanatNaibi's Sharing were only giving effects to the NPCs in the original database of vsro. Thanks to you, I solved this problem and wanted to share it with you in case anyone encounters the same problem again.:)

Participles file with explanation is available in the link I gave. Good Use:)
*** Hidden text: cannot be quoted. ***

MANY THANKS

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.