Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

vSRO Paylaşım VSRO | Offset Archive

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,565
Ödül Puanları
113
Merhaba arkadaşlar, Bugün sizlerle kendi derlediğim offset arşivini paylaşıyorum. Bazılarını test etmediğimi baştan belirteyim. Hatalı olanların olması durumunda konuyu güncelleyerek gerekli düzenlemeyi yaparız.

Bu gizli bloğun içeriği yalnızca şu üyeler tarafından görülebilir:: Administrator, Elite, Founder, Legend, Moderator, Premium, Super Moderator Engelsiz Tüm gizli İçerikleri Görmek için Elite üyelik satın alabilirsiniz. Ücretli Üyelikler

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,772
Ödül Puanları
113
merhaba devil nasrun stone basarken crash veriyor her vsroda geçerli bu megamaxın paylaştığı dosyaları kullanınca bu crash kalktı fakat bunun offsetini paylaşma imkanınız varmı ?nasrun stone basıyoruz ya hani maximum %10 oluyor ? ilk basışta stone değeri geliyor tamam crash yok fakat değer geldikten sonra tekrar basınca dolunca crash atıyor oyuna

amacım offsetmidir nedir onu öğrenip kendim exeden düzenlemek çözmeyi öğrenmek
UGeIjfB7T0G5ZHC0S04L0Q.png

Alınan Beğeni
549
Ödül Puanları
93
merhaba devil nasrun stone basarken crash veriyor her vsroda geçerli bu megamaxın paylaştığı dosyaları kullanınca bu crash kalktı fakat bunun offsetini paylaşma imkanınız varmı ?nasrun stone basıyoruz ya hani maximum %10 oluyor ? ilk basışta stone değeri geliyor tamam crash yok fakat değer geldikten sonra tekrar basınca dolunca crash atıyor oyuna

Client crash olmuyor o an dc veriyor megamaxin dosyalarında düzeltmistir muhtemelen.

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,565
Ödül Puanları
113

Offset'lik bur durumu yok onu düzeltmenin. O patlamanın sebebi success durumunda sağ alt köşede çıkan yazının çok uzun olması. Yazıyı kısaltırsanız patlama olayı da fixlenmiş olacaktır.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,601
Ödül Puanları
605
Offset'lik bur durumu yok onu düzeltmenin. O patlamanın sebebi success durumunda sağ alt köşede çıkan yazının çok uzun olması. Yazıyı kısaltırsanız patlama olayı da fixlenmiş olacaktır.
Oyyy, bunu denemek gerekli. Bir çok private serverin başının belası. :D

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,565
Ödül Puanları
113
Kısaca nerdeki yazıyı düzeltcez hazır düzeltilmiş yazının bulunduğu dosyayı dosya ekle kısmından paylaşabilirmisin onu kullanalım ?

textuisystem.txt içerisindeki bu kısmı bu şekilde ayarlarsanız problem çözülecektir.

1 PARAM_NASRUN_UMDU Damage Increase (Just be applied to Unique monsters)

Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
Hort için özür dilerim ancak exchange için offsetleri bilen varmı? Her yerde stall için adresler verilmiş ama hiç exchange göremedim. :)
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Hort için özür dilerim ancak exchange için offsetleri bilen varmı? Her yerde stall için adresler verilmiş ama hiç exchange göremedim. :)
adresleri bulmam için bana yardım eden kendime çok teşekkür ediyorum.
Credits to: Canım kendim 🥰

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Son düzenleme:
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.