Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım Vsro OtoEkipman 1-9 DG Arası %41 Statlı ve Blueleri Düzgün CH-EU ( Normal Veya Sun +5 Ayarlı Kullanabilirsiniz)

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
@EfsaneSro Hocam bu paylaşımınızı görmüştüm ama elite üyelik istiyor bunu elite olmadan göremiyor muyuz indirme linklerini
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

prosedürleri tek tek düzeltmen gerek guarda bağlı çoğu prosedür sanırım :D
local oynayacaksan locale göre düzeltmen gerek.
Linkleri gördüm fakat database linki kırık galiba açılmıyor bende client açıldı sadece

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,190
Ödül Puanları
113
@EfsaneSro Hocam bu paylaşımınızı görmüştüm ama elite üyelik istiyor bunu elite olmadan göremiyor muyuz indirme linklerini
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Linkleri gördüm fakat database linki kırık galiba açılmıyor bende client açıldı sadece
Güncelledim.

Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
8
Merhaba arkadaşlar bu konuda OtoEkipman için kod paylaşacağım 1-9 arası eklidir +5 olarak tanımlıdır 2 çeşit olarak vereceğim 1 tanesi sun 1 tanesi normal

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Merhaba arkadaşlar bu konuda OtoEkipman için kod paylaşacağım 1-9 arası eklidir +5 olarak tanımlıdır 2 çeşit olarak vereceğim 1 tanesi sun 1 tanesi normal

tşkler

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,190
Ödül Puanları
113
Kırık Link Güncellendi.

Smt1961

.
.
Alınan Beğeni
107
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.

teşekkürler