Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım Vsro OtoEkipman 1-9 DG Arası %41 Statlı ve Blueleri Düzgün CH-EU ( Normal Veya Sun +5 Ayarlı Kullanabilirsiniz)

linh2017

.
.
Alınan Beğeni
18
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
yeah
Xin chào các bạn, chủ đề này mình sẽ share code cho AutoEquipment, từ 1 đến 9 được định nghĩa là +5, mình sẽ chia làm 2 loại, 1 loại bình thường

*** Văn bản ẩn: không thể được trích dẫn. ***

yead
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

7

Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
18
Hocam prosedörü ekleyince şu hataları alıyorum

Msg 208, Level 16, State 6, Procedure _TriggerOn_AutoEquipment, Line 2 [Batch Start Line 7]
Invalid object name 'dbo._TriggerOn_AutoEquipment'.

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,890
Ödül Puanları
113
Hocam prosedörü ekleyince şu hataları alıyorum

Msg 208, Level 16, State 6, Procedure _TriggerOn_AutoEquipment, Line 2 [Batch Start Line 7]
Invalid object name 'dbo._TriggerOn_AutoEquipment'.
benim hatam kusura bakma
ALTER procedure [dbo].[_TriggerOn_AutoEquipment]

baştaki ALTER yazısını CREATE olarak güncellersen düzelecek

Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
18
onu dediğiniz gibi yapıpı halletim ve diğerini as ın altına ekleyince şöyle bir hata alıyorum bu tek kaldı

Msg 134, Level 15, State 1, Procedure _AddLogChar, Line 72 [Batch Start Line 7]
The variable name '@len_pos' has already been declared. Variable names must be unique within a query batch or stored procedure.
Msg 134, Level 15, State 1, Procedure _AddLogChar, Line 73 [Batch Start Line 7]
The variable name '@len_desc' has already been declared. Variable names must be unique within a query batch or stored procedure.

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,890
Ödül Puanları
113
onu dediğiniz gibi yapıpı halletim ve diğerini as ın altına ekleyince şöyle bir hata alıyorum bu tek kaldı

Msg 134, Level 15, State 1, Procedure _AddLogChar, Line 72 [Batch Start Line 7]
The variable name '@len_pos' has already been declared. Variable names must be unique within a query batch or stored procedure.
Msg 134, Level 15, State 1, Procedure _AddLogChar, Line 73 [Batch Start Line 7]
The variable name '@len_desc' has already been declared. Variable names must be unique within a query batch or stored procedure.
zaten o değerler tanımlı varsayılanda ben kopyalarken tümünü kopyalamışım oyüzden o aynı değerleri silebilirsin

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.