Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım vSro php panel (altyapı Pure panel'e aittir)

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
tst

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,979
Ödül Puanları
113
Dosya Adı:​
vSro panel​
Dosya İçeriği:​
vsRo php Panel, Kurulum Dosyaları, Prosedürler, Database vb.​
Download:​
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***​

Virüstotal ;

Merhaba arkadaşlar, panelin orjinali purepanel(tema3)'dür, üzerinde biraz düzenleme yaparak kendime özgü hale getirdiğim bir paneldir, ilk çalışmam olduğu için paylaşıyorum, daha fazlası gelmesi umuduyla, kullanmak isteyen arkadaşlar olursa panel'in oyun adı Vintage(eğer oyuna ait logonuz var ise bunu değiştirebiliriz), panelin orjinal halini daha önceden bir serverde kullanmıştım herhangibir sorun yaşamadım tabi forumdaki yöneticiler veya panele daha hakim olan kişiler sorunu hatası varmı biliyordur, bir hata varsa bildirmenizi rica ediyorum, bu arada tüm müslüman aleminin bayramını en içten dileklerimle kutlarım 💕
Ekli dosyayı görüntüle 15986
Ekli dosyayı görüntüle 15987
Link elinizde mevcut mu? Konu linki kırılmış @goosebumps

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,979
Ödül Puanları
113
herşey paralı olmuş ya
Yorum yapıp konuyu beğenmeniz gerekmektedir. Orada yazan şey yorum ve beğeni atmak istemiyorsanız ücretli üyelik alımıyla alakalıdır. Dikkatli okursanız çok sevinirim :)

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
güzelll

Venom

.
Alınan Beğeni
204
Ödül Puanları
43
Dosya Adı:​
vSro panel​
Dosya İçeriği:​
vsRo php Panel, Kurulum Dosyaları, Prosedürler, Database vb.​
Download:​
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***​

Virüstotal ;

Merhaba arkadaşlar, panelin orjinali purepanel(tema3)'dür, üzerinde biraz düzenleme yaparak kendime özgü hale getirdiğim bir paneldir, ilk çalışmam olduğu için paylaşıyorum, daha fazlası gelmesi umuduyla, kullanmak isteyen arkadaşlar olursa (eğer oyuna ait logonuz var ise bunu değiştirebiliriz), panelin orjinal halini daha önceden bir serverde kullanmıştım herhangibir sorun yaşamadım tabi forumdaki yöneticiler veya panele daha hakim olan kişiler sorunu hatası varmı biliyordur, bir hata varsa bildirmenizi rica ediyorum, bu arada tüm müslüman aleminin bayramını en içten dileklerimle kutlarım 💕
Ekli dosyayı görüntüle 16753
teşekkürler

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.