Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım vSro php panel (altyapı Pure panel'e aittir)

merlin332

.
.
Alınan Beğeni
43
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
teşekkürler

hanibal67

Premium
.
Alınan Beğeni
181
Ödül Puanları
43
Dosya Adı:​
vSro panel​
Dosya İçeriği:​
vsRo php Panel, Kurulum Dosyaları, Prosedürler, Database vb.​
Download:​
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***​

Virüstotal ;

Merhaba arkadaşlar, panelin orjinali purepanel(tema3)'dür, üzerinde biraz düzenleme yaparak kendime özgü hale getirdiğim bir paneldir, ilk çalışmam olduğu için paylaşıyorum, daha fazlası gelmesi umuduyla, kullanmak isteyen arkadaşlar olursa (eğer oyuna ait logonuz var ise bunu değiştirebiliriz), panelin orjinal halini daha önceden bir serverde kullanmıştım herhangibir sorun yaşamadım tabi forumdaki yöneticiler veya panele daha hakim olan kişiler sorunu hatası varmı biliyordur, bir hata varsa bildirmenizi rica ediyorum, bu arada tüm müslüman aleminin bayramını en içten dileklerimle kutlarım 💕
Ekli dosyayı görüntüle 16753
teşekkürler

Alınan Beğeni
467
Ödül Puanları
63
@goosebumps paylaşım için teşekkürler bir sorum olacak /download.php yi /download olarak nasıl kısaltabiliriz? yani uzantıları kısaltmak istiyorum bu panel için hangi dosyaları düzenlememe gerekir
şimdi bunu kısaltma amacın nedir tam anlayamadım, ancak (.php) veya buna benzer uzantıları değiştirmen veya silmen dosyaların düzgün çalışmamasına sebebiyet verebilir

Alınan Beğeni
37
Ödül Puanları
28
t
File name:​
vSro panel​
File Content:​
vsRo php Panel, Installation Files, Procedures, Database etc.​
Download:​
*** Hidden text: cannot be quoted. ***​

Virustotal ;

Hello friends, the original panel is purepanel (theme3), it is a panel that I made unique by making some edits on it, I am sharing it because it is my first work, in the hope that more will come, if there are friends who want to use it (if you have a logo for the game, we can change it), the panel's I have used the original version on a server before and I have not had any problems. Of course, the administrators in the forum or the people who have more knowledge of the panel know if there is an error. If there is an error, I ask you to report it. By the way, I sincerely congratulate the whole Muslim world on Eid.💕
Ekli dosyayı görüntüle 16753
thank you

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
thanks for shared
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Teşekkür ederim ❤️

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.