Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303
Çok teşekkür ederim eleştirin için :)
Yanlış anlaşılacak hiç bir şey yok .\SQLEXPRESS olayını bilmiyordum mesela :) Text hazırlama filan yapıyordum sıralamaları ama hem çok aceleye geldi çünkü bir kaç sorun çıktı sil baştan 6 7. çekim bu video :) Bu kadar dağınık olmasının nedeni bu aslında :)
Tekrardan teşekkür ederim ilgin için diğer videolarımızda buna daha çok dikkat edeceğim :)
Sende yeni bir şey öğrenmiş oldun bu vesile ile.
Dediğim şekilde çalıştığın an hatalar oluşmaz, düzen bozulmaz, rehber video kalitesi 2 kat artar ve daha çok başarıya ulaşılır.
Emeklerin için tekrar teşekkür ederim.
Çekmek, anlatmak, editlemek bu işlerde zor, bilirim.

Teşekkürler şimdiden adam sırf 60 lv olabilmek için donate atmış 22 lvl oldu şimdiden :D kim bilir stat bile sıfırlar :D
Onu bir çok sv'de yapıyorlar o şekilde, ben Remo'da farkına varmıştım, prosedürüne ekleme yapmıştım, stat sıfırladığı an snow'u tamamen kapatıyordu.
Dediğim gibi, eve geçince bakıcam bulursam eklerim buraya, bulamazsam da yazar paylaşırım.
Konu olarakta ekleriz.

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
SQL Server ID ve pw de her hangi bir sorun yok. ISS ODBC bağlantıları kontrol edildi şifreler kullanıcı id ve şifreleri doğru burada herhangi bir sıkıntı bulunmamaktadır ama SQL server kullanıcı adı ile giriş sağlanamadı hatası alıyorum.
2505

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
ewet istersen ultrawiever varsa baglanıp bakabilirmisin
@Database arkadaşımız çözmüştür olayı db ye panel ve pureloggeri restore etmedim ben ondan dolayıymış aynı hatayı yapan arkadaşların bilgisine.

Son düzenleme:

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303
Bahsettiğim Stat Reset sisteminde snow shield bug'u yapılmaması için Panel > Programm... > Stored Procedures altında bulunan SpecialAction kısmına aşağıda yazdığım kod'dan sonra ekleyiniz.

Bu kod'dan sonra;
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Bu kodu hemen altına ekleyiniz;

Dilerseniz aşağıda verdiğim kodu direkt olarak okutabilirsiniz.

Bu kod'un amacı, çarını int açıp, snow shield'i açtıktan sonra stat sıfırlayıp, str'ye dönen karakterlerde snow shield kullanımını engeller.
Stat sıfırladığınız da snow shield aktif ise tamamen kapatır. İster int olun, ister str.

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
bu sitenin arka planını değiştiremiyormuyuz bg.png yi değiştirsemde degişmiyor
2527

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
model switcher için kendi itemim var bunlar no image gozukuyor db de items tablosunada ekledim başka nerelere eklememiz gerekiyor,
birde websitenin arkaplanını değiştiriyorm imagesden ama hayla aynı resim duruyor nasıl birşey anlamadım bilgisi olan varmı.
birde avatar sekmesine hiç tıklanmıyor tıklanıyorda avatar kısmına geçmiyor
ve uniqe log tutmuyor nedense sıralamaya databeseye kaydetmiyor evangeliyon gs kullanıyorum evlog diye klasor var filesde oraya log tutuyor gs uniqe kesince ondan dolayımı acaba
2531
2532

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 2299

Logger kullansana benim panelde tutuyor sende nasıl tutmuyor logger kullan db isimlerini düzelt

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
logger programınıda acıyorm giriş yapıyorm yinede tutmuyor

Ü

Üye silindi 2299

Logger kullansana benim panelde tutuyor sende nasıl tutmuyor logger kullan db isimlerini düzelt
Farklı bi logger kullanacaksan eğer purenin loggerden farklı o loggerin kendi db varsa eğer programın kodlarından o varsayılan db ismini değiştir purenin logger db ismini gir öyle yap