Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
uniqeyi ayarladm tek sıkntı no image ve şey arka plan resmini değişmiştim 30 dk sonra degişti belli bi süresimi var anlamadm değiştirdigim zaman anında değişmesi gerekmiyormu

Ü

Üye silindi 2299

uniqeyi ayarladm tek sıkntı no image ve şey arka plan resmini değişmiştim 30 dk sonra degişti belli bi süresimi var anlamadm değiştirdigim zaman anında değişmesi gerekmiyormu
Önbellek süresi var admin panelde 1. Sırada solda onu 0 yap anlık değişir anlık güncellenir yaptıkların

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
heralde farklı bi yerde daha baglantı ayarları felan var tum .txtlere bakıym bi

Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
Market çalışmıyor.
Kaynak kodlarını kontrol ettiğimde market için sag.tpl dosyasına yönlendirme yapıyor.
Sorun is bu dosyanın içi boş elinde olan vamrı?

Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
Markete ekleme vs. yapılıyor sorun marketten item satın alındığında işleminiz gerçekleştirilemedi diyor. İtem envantere gelmiyor ama itemin silk değerini alıyor.
Örneğin 100 silk e eklediğimiz item gelmiyor ama silk azalıyor

market sorunsuz çalışıyor direk kurulum yaptım birşey editlemedim.

Ekli dosyayı görüntüle 2568