Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
Alınan Beğeni
26
Ödül Puanları
28
Çarkı felek kısmında Markete kredi ekleniyor ama marketten kediyi satın alınca kredi çarkıfeleğe eklenmiyor. Bu sorunu yaşayan varmı

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
Elinizde varsa bir kesin bilgi paylaşın. SQL injection yiyen arkadaşlar, bu bahsettiğin şahsa ulaşmışta ki oda bu sektörde olan biri o yüzden inanmıyorum. Bize neden ulaşmamış?

Varsayım mesajları kaldırıldı.

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
621
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
SQL İnjection açıgı yokki panelde

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
621
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Tipik satış politikası. Kötülüyor, karalıyor ki panelini satabilsin. Bahsettiğim kişi @ServerEdit değil, o sadece duyduğu bilgiyi tedbir amaçlı bize aktardı ancak lafı atan kişiyi duyunca ciddiye almadım.
Hakana ne oldu görünmüyor . Bu arada 2 güne geri dönüyorum vsro'ya kaldıgımız yerden devam 110 cap proje hazırlayıp kenarda tutacagım :)

Ü

Üye silindi 2299

Hakana ne oldu görünmüyor . Bu arada 2 güne geri dönüyorum vsro'ya kaldıgımız yerden devam 110 cap proje hazırlayıp kenarda tutacagım :)
Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar diye bi söz var bilirmisin o yüzden siliniyor Mesajlar ?
Ben sadece satış politikası gereği yazdığı yazıya cevap vermiştim birşey yoktu silecek (sonuçta satacak diye kötülüyor da olabilir )

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar diye bi söz var bilirmisin o yüzden siliniyor Mesajlar ?
Ben sadece satış politikası gereği yazdığı yazıya cevap vermiştim birşey yoktu silecek (sonuçta satacak diye kötülüyor da olabilir )
Zaten bende bunu savunuyorum. Yani senle aynı şeyi savunuyorum. O yüzden senin yazdıklarında değil alıntıladıklarında bu paneli eleştiren mesajlar olduğu için kimse yanlış bir düşünceye kapılmasın diye sildim.

Senin mesajlarını silmiyoruz, her mesaja verdiğin yerli yersiz tepkiler yüzünden tepkileri azalttık. :) Şuan da aynını discord'da da yapıyorsun.

Seni sevmesem inan bu kadar sabırlı olmam.