Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
avatara tıklanmama olayını çözen varmı arkadaslar klasorde avatar resimleri felan var bence sistem calısıyor ama ufak bi yönlendirme hatası felan var avatar calısan websiteleriyle karşılaştırıyorumda hayla cozemedim

Ü

Üye silindi 2299

avatar butonu hiçbir temada çalışmıyor, önceden lisanslı pure panel kullanıp hala açık olan oyunlarada baktım ben onlarda da aynı.

Türkçe & İngilizce dil destekli tema arıyorum ama hiçbirinde ana sayfaya dil seçeneği gelmiyor. Sizin bilginiz varmı?
Furkan’a söyledim eğer bana atarsa yardımcı olurum bende ?

Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
Arkadaşlar dil seçeneği bütün temalarda mevcut. "dil" klasörü içerisinde "en.php, tr.php" olmak üzere 2 dosya mevcut sorun arada ki bağlantıyı kurmakta daha doğrusu kodlar arası eşleştirmelerde sorun çıkıyor. en.php dosyasının adını tr.php olarak değiştirirseniz bir kaç şey değişecektir ama php dosyalarının içirisinde ki yazıları değiştirmeniz gerekiyor. wwwroot un içerisine attığınız dosyalar (index.php, uyeliksozlesmesi.php, kayitol.php) içeriğinde nerede ne yazması gerektiği gösterilmiş. Bu dosyalar içierisnden değiştirilmesi gerekiyor. Ayrıca kullanıcı panelinin türkçeden başka bir dile çevirisi içinde "wwwroot/user" klasörünün içerisinde yer alan php belgeleri ve "wwwroot/fonksyonlar" içeirisnde ki php dosyalarının içerisinden Türkçe olan kısımları değiştirmeniz gerekiyor. Aslında çok basit. Notepad++ kullanırsanır eğer yazı içerikleri KALIN HARFLERLE gösterildiğini göreceksiniz. Bu sayede çok kolay çevirebilirsiniz istediğiniz dile.

Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
Size güvenerek bu paneli kullanıyoruz, yarın öbür gün panel yüzünden hack yersek tüm sorumluluğu kabul edecekmisiniz?

Panelin sorunsuz olduğunu savunduğunuz için bu soruyu soruyorum.
Tabi burada paylaşımı yapan kişi ben değilim ama forum adına şunu söyleyebilirim ki bütün forumlarda paylaşılan Queryler vs. hiç bakılmaksızın kodlama dahi bilmeyen insanlar bunları kullanıyor. Bu panelin en büyük artısı açık kaynak kodlamasına sahip olması. Biraz php biliyorsanız zaten ne olup ne olmadığını görebilirsiniz. Bilmiyorsanız da panel sorunsuz çalışıyor evet her hangi bir açığı varmı? Hayır, ama açık bulmak isteyen birisi bunu bulmak istedikten sonra bu panel olmak zorun da değil. Hangi paneli kullanıyor olursanız olun bulacaktır o açığı. Gerek portlardan gerek ipden gerekse sunucu şirketinizin portlarından girer bulur :) milyon türlü olasılık sayabilrim size. Panel kodlarını kendim kondtrol etiğimde her hangi bir sorun görmedim. Gözden kaçırdığım bir şey varsa bilmiyorum ama kodlar gayet temizdi.
Ve unutmadan bu forum kar amacı gütmeyen bir kuruluş olduğu gibi sizlere destek amacıyla paylaşımlar gerçekleşiyor.
Sorumluluk kullananındır.

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,751
Ödül Puanları
93
Herkese merhaba kolay panele silk ekle yerinden silk scroll ekleme yapamıyorum. Yardımcı olan kişilere Şimdiden teşekkürler.