Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Videolu Anlatım vSro Resource Editör (Videolu)

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
dostum yararlı bir şey degil emin ol sıkıntı kafayı yersin cünkü şöyle anlatayım 50 tane petten 5 tanesi tuttu oyle dusun 5 dakikakada 1 peti yapamıyorsun tabi tabi profu olman lazım oyunun dosyalarının .bsr yi yeniden yazabilmek lazm bmt ddj yonlendirmesi material kısmı vs bir cok şeyi var ve boş yani hadi yaptıgın şey bişe olsa neyse yapıgın pet oyunda olanın siyahsa beyaz rengi .bsk T-POSE değişemedikten sonra yeni model ekleyemezsin bunlar o kadar basit şeylerki hiç bilgisi olan yok turklerden bu konuda malesef yada bana denk gelmedi

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,385
Ödül Puanları
113
dostum yararlı bir şey degil emin ol sıkıntı kafayı yersin cünkü şöyle anlatayım 50 tane petten 5 tanesi tuttu oyle dusun 5 dakikakada 1 peti yapamıyorsun tabi tabi profu olman lazım oyunun dosyalarının .bsr yi yeniden yazabilmek lazm bmt ddj yonlendirmesi material kısmı vs bir cok şeyi var ve boş yani hadi yaptıgın şey bişe olsa neyse yapıgın pet oyunda olanın siyahsa beyaz rengi .bsk T-POSE değişemedikten sonra yeni model ekleyemezsin bunlar o kadar basit şeylerki hiç bilgisi olan yok turklerden bu konuda malesef yada bana denk gelmedi
Silah modellerken Varolan modelleri değiştirebiliyorsun yada internetteki obj modellerini oyuna ekleyebiliyorsun çok rahat. Mevzu pet & mob'a geldimi hareketli yapısını bozmayacak bir programsa elindekini gönder 5dk da yapayım.

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
öyle birşey degil kardeşim :) 5 dakikalık bir iş degil

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
WickedWitch JellyBitz yapmış blendere aktarma kodlamasını ama paylaşmıyor henuz fıkrını degıstırse cok guzel seyler yapılabılır herkes ıcın keske paylassa ıce dısa aktarma kodunu onceden paylasmısamasılmsı sonradan kacırmısım :D

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
evet bir dosyayı benden çaldılar öyle insanlarla muhattap olmuyorum hatta kimseyle konusmuyorum boyle şeylerin paylaşılması bence iyi olmaz oyunun iyice içine sıçtılar çünkü iyi birşey yapacağını düşünen varsa kendisi yapsın

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.