Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
Merhabalar, bu başlığımız altından bize yaşadığınız sorunları iletebilirsiniz.

Yaşadığınız sorunları ilettiğiniz takdirde, en kısa sürede cevaplarını alacaksınız.

halmen

.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Malesef bunlarda olmadı hep aynı Sinir oldum time wier ile yapıcak olan varmı

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

sorun çözülmüştür edx loaderden gateway ve agente ek olarak ip eklemiş tik atmıştı tikleri kaldırdım ve edx loaderde visro client ekli ve port 15779 du 50001 yapıldı düzeldi :D

Oyla 0

Evren

.
Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
Merhabalar bir konuda yardıma ihtiyacım var. Gateaway serverı açamıyorum sanırım sorun ıpde ama nereden değiştirebileceğimi bulamadım.

Oyla 0
Alınan Beğeni
15
Ödül Puanları
8
Aynı hatayı bende aldım yardımcı olursanız sevinirim server online ama launcer de start gelmiyor

Oyla 0

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
609
Ödül Puanları
93
Oyla 0

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
609
Ödül Puanları
93
Aynı hatayı bende aldım yardımcı olursanız sevinirim server online ama launcer de start gelmiyor
Sorun çözülmüştür. Arkadaş client portuyla gateway portunu farklı yazdığı için oyuna giriş yapamıyordu sık kullanılan portlar 5296 - 5001 - 50001 özellikle 5001 ve 50001 birbirine çok karıştırılıyor dikkat etmenizi öneririm portu nasıl öğrenirim diyen çıkarsa da SvFiles klasöründe bulunan Cert/bin (ismi ikisinden birisi olur) içerisinde ini klasöründe bulunan srNodeData dosyasından bakabilirler
entry 2
node_id=698
operation_type=22
global_operation_id=0
associated_shard_id=0
node_type=335
service_type=4
certification_node_id=697
port=5296

port
karşısında ne yazıyorsa ipinputta portyerine de aynısı yazılması gerekiyor.

Hayırlı iftarlar...

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.