Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Vsro yeni npc ekleme ve içini düzenleme

zapar308

.
.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
veritabanı:common--char--Tab_RefTactics--Tab_RefNest--Tab_RefHive-- _RefShop-- _RefShopGroup--
_RefShopItemGroup-- _RefShopTab--_RefShopTabGroup-- _RefMappingShopGroup-- _RefMappingShopWithTab
Müşteri:characterdata_45000--npcchat --refmappingshopgroup--refmappingshopwithtab--refshop--refshopgroup--refshoptab--refshoptabgroup--shopgroupdata--textuisystem--textquest_speech&name Bu sırada ekle

Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
18
npv programı ındırdım ben videodakı sql yaptım ama vsronpc programı bilgileri dogru yazdıgım halde kabul etmedi bide videoda vsronpc programını açmadan önce bır kaç program daha kullanıyor videoda onlar yok bende ondan olabilir mi

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.