Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Yardım Vsroda Npc Max alim sayisi duzenleme

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
tmmdir hocam birazdan deneyecegim bunu :) sizlerden yanit beklerken bi sorun daha gordum arastirdim baya ama cozemedim acikcasi job suit giymeye kalkinca sari bar yukleniyor tam bittigi anda client kapaniyor. game servere baktim soyle bi hata gorunuyor call strg move item seklinde asagiya gorsel biraktim bikac kez denedim direk bu cikiyor kapatiyor @SQL @DragonSlayer

Ekli dosyalar

• 20230329_002440.jpg
    20230329_002440.jpg
    2.2 MB · Görüntüleme: 16

SQL

.
Alınan Beğeni
219
Ödül Puanları
43
SRO_VT_SHARD > Programmability > Stored Procedures > _STRG_MOVE_ITEM prosedürüne sağ tık yapıp > Modify diyerek aç.
-------------- Src Item ¾ò±â
bu yazının altında Jobsuite exec atan bir prosedürde hata olduğunu bildiriyor Prosedür yok sanırım.

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
dun dediginizi yaptim benim dbnin ismi sro vt shard degil o yuxden hata verdi sanirim duzenledim tekrar denemek istedim acip fakat stacklar icin yaptigim duzenlemeden dolayi simdide max durability hatasi veriyo tekrar yedeklenmis dbden tabloyu cektim şimdi tekrar deneyeceğim teker teker query yok mu ki hem stack hemde objitem dosyasında düzenlemeyi yapmak için en azından daha kısa sürerdi
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

+ konu aktif objitemden arttirsamda maxstack hatasi aliyorum. Objitem maxstack sinirini astigi icin sanirim. scrapofpackageitem tablosunda itemin kolonunu bulamadigim icin islemde yapamiyorum codename128 ayni degil @SQL @DragonSlayer @Spare

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.