Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Duyuru www.vsro.org Yönetim ekibi olarak teşekkürü borç biliriz.

TRNaX

.
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Umarım favoriniz olarak kalırız. :)

1905. üyemiz. :D Güzel denk gelmiş. ^^

42. Üyemiz. :)

Zaman zaman girip, bir selam vermeniz bile bizim için bize bir katkı. :)
Herkesin yapması gereken paylaşım değil, sadece sohbetiniz bile yeter. ❤

O vaz geçmek bilmeyen yol arkadaşım. :)
haklısında çok fazla bilgisayara geçemiyorum yazılım okuyorum bitsin zaten çok ca burda olucam :)

TRNaX

.
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
Dur daha bu bi başlangıç diyelim şuan piyasada en aktif olan grup biziz :D
Bende elimde ki işleri halletsem bir çok konuda paylaşım yapacağım forumda olan ama dağınık olan kodlar sadece kopyala yapıştır ile bir çok şeyi yapabilecekler.
(Bir ricam olacak kullanıcı adımı değiştirme imkanım varmı :) yoksa yeni mail adresi açacağım :D )

Alınan Beğeni
39
Ödül Puanları
28
Öncelikle ben teşekkür ederim. Yorumlari okudumda abi çok güzelsiniz ya bu forumun yeni uyesi olarak vsro.org ile daha cok başarılar goreceğime ve sizlerden çok şeyler ögreneceğime inanıyorum.