Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Duyuru www.vsro.org Yönetim ekibi olarak teşekkürü borç biliriz.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
Dur daha bu bi başlangıç diyelim şuan piyasada en aktif olan grup biziz :D
Bende elimde ki işleri halletsem bir çok konuda paylaşım yapacağım forumda olan ama dağınık olan kodlar sadece kopyala yapıştır ile bir çok şeyi yapabilecekler.
(Bir ricam olacak kullanıcı adımı değiştirme imkanım varmı :) yoksa yeni mail adresi açacağım :D )
Mutlaka bekliyoruz. ☺️ Tabii ki değiştirebiliriz nickinizi özelden gönderin.
Öncelikle ben teşekkür ederim. Yorumlari okudumda abi çok güzelsiniz ya bu forumun yeni uyesi olarak vsro.org ile daha cok başarılar goreceğime ve sizlerden çok şeyler ögreneceğime inanıyorum.

Biz sizden, siz bizden. ☺️ Hepimizin daha öğrenecek çok şeyi var. ☺️ İyi ki geldiniz, herkesin imkansız dediği birşeyle uğraşıyor olmanız benim hoşuma gidiyor ve inanmak başarmanın yarısı
Ben,beni seven ümmetimi almadan cennete girmem diyen sevgili
Umarım her bir adın başka şefaat eyleye
Rabbim şeffatine nail olan ümmetinden eylesin <3Hayırlı kandiller<3
Amin, herkese hayırlı kandiller. ☺️
Editörüm bunun şerefine kullanıci başlıklarını forumdaşlarına hediye eder artık @Spare :D?☺?
Mutlaka ilgileneceğim, eve henüz yeni girebildim. ?
Umarım iyi işler başarırsınız! Foruma geç geldim fakat desteklerim sizinle.
Sadece biz değil, hep beraber başaracağız. ☺️

Siz de son zamanların en aktif, en yardımcı üyelerinden birisiniz hep birlikteyiz burada. ?

Alınan Beğeni
39
Ödül Puanları
28
Bende çok eski sayılmam ? vsroforumda takılıyordum o zamanlar orda eskiyim ama ?

:D

SDSAD.jpg

Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
3
En yenilerdenim muhtemelen.Ama geldiğim günden beri hiçbir sorum yanıtsız kalmadı. Bu sıcak ve samimi ortam için herkese çok teşekkür ederim. Umarım bu şekilde mükemmel ilerler. @iMonarch arkadaşımıza da özel bir teşekkür etmeden geçemicem. Son dönemde biraz canını sıkmışlığım var kendisinin ama gerçekten öğrendiğim bir çok şey onun sayesinde. Herkesin emeğine sağlık.