Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Duyuru Yeni dönem, yeni düzenlemeler! [Hissedarlık dönemi] Artık vsro.org kazançlarına ortaksınız.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
O halde Expose'nin attığı bu kuralı ihlal eden mesajı da silin de adamlığınızı görelim? Birilerine saldırmadan yapsın yorumunu.
Tabii ki, kimsenin eleştirilmesini istemiyoruz bu başlık altında. Biz kendi işimize ve görevlerimize bakıyoruz. Mesaj düzenlendi.

Nevermind

.
.
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Tabii ki, kimsenin eleştirilmesini istemiyoruz bu başlık altında. Biz kendi işimize ve görevlerimize bakıyoruz. Mesaj düzenlendi.

Teşekkür ederim, takdiri hakettin.

Alınan Beğeni
123
Ödül Puanları
43
Forumumuza hayırlı ve uğurlu olsun.. Hep ileri düşünülerek yapıcı bir şekilde, üzerine koya koya gidildiğinde olacakları hep beraber göreceğiz. Bu daha başlangıç biliyorum ama başlangıç böyleyse gelecek beni heyecanlandırıyor.

ZaKuRa

SRO Developer ' Pk2 Editor ' Designer'
.
Alınan Beğeni
720
Ödül Puanları
93
It's a good idea, but I think you should further expand the categories of games like Lineague Mu Shaiya Black Desert. I don't know if there is a lot of content but it won't always be SRO 👍it's just an opinion that i say

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
It's a good idea, but I think you should further expand the categories of games like Lineague Mu Shaiya Black Desert. I don't know if there is a lot of content but it won't always be SRO 👍it's just an opinion that i say

With this period, enriching our content is among our plans. It is very important that the new sections we will open attract attention.

It is very happy that our foreign friends are constantly following us, taking care of users and sharing what they know. ❤️

Alınan Beğeni
71
Ödül Puanları
28
Merhaba Admin bey Sunucu Firması Olarak Bizde Bu Ortaklıga Takılabilirmiyiz. Web Sitemiz Kurulum Aşamasında

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
İnsanın gözü gönlü bol olunca böyle oluyormuş.Çok yararlı bir forum tebrik eder,başarılarınızın devamını dilerim.
Hep birlikte daha iyi bir ortam için efor sarfetmeye ve insana yatırım yapmaya devam edeceğiz. ❤️
Aylık 2500 tl ve %5 hisse istiyorum madem ortağım onaylamıyorum böyle birşey konu kapanmıştır 😅
Normal üyeler için şimdilik bir çalışmamız yok ancak içeriği zenginleştirmek hedeflerimiz arasında. Bu sayede sadece editorlük bilgisi olanlar değil, farklı alanlarda bilgileri ve tecrübeli olan insanlar pastadan dilimini alabilecek. ☺ ❤
Gerçekten güzel düşünülmüş bir sistem. Foruma verilen katkının daha da arttırılacağını düşünüyorum. Tebrik ederim :)
Hep birlikte, her şeyden önce insana yatırımı benimsediğimiz sürece önümüz açık inşAllah. ❤
Forumumuza hayırlı ve uğurlu olsun.. Hep ileri düşünülerek yapıcı bir şekilde, üzerine koya koya gidildiğinde olacakları hep beraber göreceğiz. Bu daha başlangıç biliyorum ama başlangıç böyleyse gelecek beni heyecanlandırıyor.
Daha birlikte nice güzel adımlar bizi bekliyor, hem bu sektör için hem tüm forum ortamları için. ❤

Ben bu forumu ilk kurduğum da, eğlencesine takılır ve kendi çapımda bildiklerimi paylaşırım diye kurdum. Sonrasında her geçen gün katlayarak büyümesi benim de beklemediğim birşeydi.
Bu forumu bu duruma getirenler, karşılık beklemeden insanlara yararlı olabilmek adına paylaşım yapan ve sorunlarını çözmeye çalışan üyelerimizindir. Başarı bizim değil, takipçilerimizin başarısıdır. Bu konuya daha önce de değinmiştim.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.