Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Amalrun devil dc sorunu

Alınan Beğeni
579
Ödül Puanları
93
oyuna girdiğimde devil yere atıyorum düşüyor devil ismi felan herşeyi gözüküyor yerden alıp invertorye geldiğinde üzerine gelir gelmez client crash oluyor biraz araştırma yaptım araştırma yaptıklarımı denedim ama sorunu çözemedim sebebi neden kaynaklı olabilir

Ü

Üye silindi 3096

skiller tamamda bu dediğim 3 tabloda eksiksiz olması lazım girdilerinin
misal 1 devil ekliyeceksen refabilityde
10 satır olcak
1 devil için
her devil 10 satır

/

Oyla 0
Alınan Beğeni
579
Ödül Puanları
93
skiller tamamda bu dediğim 3 tabloda eksiksiz olması lazım girdilerinin
misal 1 devil ekliyeceksen refabilityde
10 satır olcak
1 devil için
her devil 10 satır

/
satırlar 0 dan başlıyor 10 kadar ekli ama 127 den sonra 128 atlamış txtte söyle bişe yapsam ben onu 128 olara düzeltsem otomatik olarak db de _refskillbyitemoptleveldata burası ile _refmagicoptbyitemoptlvldata şu kısımdaki mantik çözebilsem kendim tek tek düzelterek eklerim ben eklemek için otomatik id kapattım adam ne verdiyse onu yaptım o belirttiğim yerlerdeki bazılarından 3 tane aynı sayı var ama değerleri biraz farklı diğerlerinde 2 tane var burayı pek anlayamadım yoksa denicem kendim

Oyla 0

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
735
Ödül Puanları
93
Npcde ekli değilse eğer,
makeitem ITEM_XXX_XXX yazıp sonuna 8 koy drop et amalrun kodunu yaz

Oyla 0
Alınan Beğeni
579
Ödül Puanları
93
Npcde ekli değilse eğer,
makeitem ITEM_XXX_XXX yazıp sonuna 8 koy drop et amalrun kodunu yaz
normal nasrun devil takinca dış özellikler aynı söyle söyleyeyim maxhp23 ikisindede ama üzerine takınca normal nasrun olan devil özelliği damage 30 oluyor amalrunsa 25 te kalıyor +5 te ise 25 özelliklerine sahip olan nasrun devil 20 özelliklerine sahip olan amalrun devili bunu nasıl düzeltebiliriz

Oyla 0

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
735
Ödül Puanları
93
Max HP, MP Block Rate ler(354,355,356) _RefMagicOptByItemOptLevel dan ayarlanır ordan ayarlayıp Media pk ya da geçir

Oyla 0
Alınan Beğeni
579
Ödül Puanları
93
Max HP, MP Block Rate ler(354,355,356) _RefMagicOptByItemOptLevel dan ayarlanır ordan ayarlayıp Media pk ya da geçir
devil dış kısmı ayarlayabiliyorum ama iç kısmında olan özellik hep 20 de kalıyor +5 olan devil normal 25 çıkıyor hp den bahsetmiyorum phy damage mag damage tarafı değiştirmiyor hiç

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.