Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Amalrun devil

Alınan Beğeni
312
Ödül Puanları
43
2 gün önce amalrun ekledim fakat karakter değil görünümünü almıyor characthervisualchange ekliyorum basar basmaz oyundan atıyor eklemeyince basıyor devili ama görüntü değişmiyor bilgisi olan ?

Alınan Beğeni
609
Ödül Puanları
93
çözülmüyor bu yav yardımcı olabilirmisiniz :(
Sorununu Tam olarak anlayamadım. Devili açarken DC yiyorsan clientte eksik olaran dosya ile ilgilidir. bsr içindeli yollar eksiktir.
üzerine gelince %HP MP ve Block rate ayarlarını görebiliyorsan simdilik herşey yolunda gibi görünüyor.
Tek Sıkıntı Clientin dosyayı okuyamaması.
Dosyalarınında Tam oldugunu dusunuyorsan ve hala Aynı Sorun var ise itemdata ve Charaktervisual dosyalarını gorebilmem için upload edersen kontrol edebilirim

Oyla 0
Alınan Beğeni
312
Ödül Puanları
43
Sorununu Tam olarak anlayamadım. Devili açarken DC yiyorsan clientte eksik olaran dosya ile ilgilidir. bsr içindeli yollar eksiktir.
üzerine gelince %HP MP ve Block rate ayarlarını görebiliyorsan simdilik herşey yolunda gibi görünüyor.
Tek Sıkıntı Clientin dosyayı okuyamaması.
Dosyalarınında Tam oldugunu dusunuyorsan ve hala Aynı Sorun var ise itemdata ve Charaktervisual dosyalarını gorebilmem için upload edersen kontrol edebilirim
1 kaç saat sonra eve gececegım gecınce atayım

Oyla 0
Alınan Beğeni
609
Ödül Puanları
93
item data caharakter visual atacaktın bekledim geri dönüş yapmadın

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.