Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Amalrun devil

Alınan Beğeni
312
Ödül Puanları
43
2 gün önce amalrun ekledim fakat karakter değil görünümünü almıyor characthervisualchange ekliyorum basar basmaz oyundan atıyor eklemeyince basıyor devili ama görüntü değişmiyor bilgisi olan ?

Alınan Beğeni
609
Ödül Puanları
93
amalrun skillerini ve ayrıca refmagicopt ve refability yüklermisin pcde değilim bi kac saat sonra ucagım varda telden iceliyorum gözden kacırdım 😊

Oyla 0
Alınan Beğeni
312
Ödül Puanları
43
Söyle soylim bsr hatası var bsr yukluyorum ama yıne aynı devılın butun ozellıklerı aktıf tek sıkıntı bsr de sıkıntı oldugundan dolayı acıldıgı vakıt dc yıyor .karakter visualden amalrunu sılınce devılı basıyor aktıf bır sekılde hepsı calısıyor ama devıl gorunumu degısmıyor dc de vermıyor

Oyla 0
Alınan Beğeni
609
Ödül Puanları
93
görüntü olmadan sıkıntısız güclerini sana veriyor ama görünüm yok buraya kadar anladım.
- simdi nerden yaptıgını eklediğini bilmiyorum ve düzgün eklenmiş dosyalar değil refability ref magic ve bir dosyası daha var. trigger tablosu gibi skillerin birbirne bağlanması için idlerin oraya yönlendirilmesi gerekyior
- bsr ile alakası varmı bilmiyorum eski bir data ise mutlaka ekli olması lazım isro datası ile hata alıyorsan muhtemelen skillerin birbirine baglantısı yanlıs olabilir
- charactervisualda skntısız görünüyor ama skill efecte eklemeleri yaptınmı ? char charakter visualı okumasa bile en azından kırmızı beyaz sarı gibi eğilip bir patlama yapıp sonrada seni dönüşümsüz olarak bırakması lazdımdı

Oyla 0
Alınan Beğeni
312
Ödül Puanları
43
görüntü olmadan sıkıntısız güclerini sana veriyor ama görünüm yok buraya kadar anladım.
- simdi nerden yaptıgını eklediğini bilmiyorum ve düzgün eklenmiş dosyalar değil refability ref magic ve bir dosyası daha var. trigger tablosu gibi skillerin birbirne bağlanması için idlerin oraya yönlendirilmesi gerekyior
- bsr ile alakası varmı bilmiyorum eski bir data ise mutlaka ekli olması lazım isro datası ile hata alıyorsan muhtemelen skillerin birbirine baglantısı yanlıs olabilir
- charactervisualda skntısız görünüyor ama skill efecte eklemeleri yaptınmı ? char charakter visualı okumasa bile en azından kırmızı beyaz sarı gibi eğilip bir patlama yapıp sonrada seni dönüşümsüz olarak bırakması lazdımdı
Geldiğin vakit bi üstünde gecelim eksik varsa tamamlarsak cok sevinirim

Oyla 0
Alınan Beğeni
609
Ödül Puanları
93
tamamdır yarın akşama dogru ulasır ulasmaz dönmeye calısırım

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.