Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

Duyuru Beklenen oldu! Private serverlar kapatılıyor!

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
Valla ben arkadaşlarımla eskisi gibi vakit geçirebilmek için oynayacağım. İsro ya başlayacaktık hep beraber 3 saat sıra olduğundan başlamayı reddettik. Ben şuan premiumunda bile değilim yeter ki kapanmayacak ve arkadaşlarımla beraber takılabileceğim bir oyun yapsınlar yeterli bana :D
Bende gelecem dcden haberleşiriz :D

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,950
Ödül Puanları
113
World of warcraft mıydı neydi bi oyun vardı 70 e kadar ücretsiz 70 ten sonra ücretli mi öyle birşey vardı yani max cap 140 sayalım millet 140 olurken sen 70 ye sıkılırsın yani paraya dayalı oluyor tahminen bunlarda öyle bi sistem yapacaklar parası olan oynuyacak europe getirirler ve isro yeni sistem auto kasılma toplama özelliği olur ücretler ucuz olursa ben başlarım 😃 maaşı oraya yatırır oynarım 😂
WoW 20 levela kadar ücretsiz :D Ayrıca almak istersen her ay ''Key'' güncellemen gerekiyor. Kısaca Sbot Mbot Aylık ücreti gibi bir şey :D Fakat Türkiye Bazında Pahalı ''20Dolar''

Müco

.
Alınan Beğeni
68
Ödül Puanları
28
29g8BL.png

Şunu şuraya bırakayımda hani GameGami kiminle dans ettiğini belki anlar. Bu topluluk kimsenin tekelinde değil. Verdiğin paraya 2 fw sonra pişman olacaksın. :D
Çinliler böyle bir saldırıyı en fazla önleye çalışır. Türkiye’de siber zorbalıgında bir hukuki süreci var . Bunu yapan ekip zaten belli 😉

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
İhtar yaklaşık olarak 4 gün evvel bize de iletildi. Gerekli görüşmelerimiz devam ediyor.

Yukarı da bir başkasının sansürlemeden paylaştığı özel bilgi olan TC kimlik numaraları içeren görsel içerik kaldırılmıştır.
o değilde adamlar daha oyun açmadı telif atmaya çalışıyorlar hayırlısı olsun nediyelim görücez zamanlı neler olup bitecek :)

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,690
Ödül Puanları
605
7/24 bota koyarsın 23 saat 55 dk afk 😂 5 dk Selam yazmak için girersin anca 😀
EU olacak mı peki tek Ch mi 😃

Al bak, yoğun istek üzerine masterliğini yaptığım guilddeki video kayıtlara geçilmiş tek video. :D

Video benim tarafımdan çekildi, montaj @SLauGTeR'e ait. :) Burada cidden 130 kişilik bir ekibi teamspeak'te organize ediyordum.

5 Ay hiç bir Türk ekibi kale alamamışken, 5. Ayında başlayı 3. hafta kaleyi aldık. ^^

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.