Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

Duyuru Bilinen PurePanel sorunları;

Alınan Beğeni
149
Ödül Puanları
43
Panel 6
- Kale Ayarlarında Sadece jangan gözüküyor diğer kalelerde açık olması ragmen

-kullanıcı panelinde Bildirimler - Geri Bildirim kısmında Güvenlik kodu gözükmüyor geri bildirim raporu yazılmıyor.

Alınan Beğeni
53
Ödül Puanları
28
Markete silk ekleyemiyorum. Çözümünü bilen var mı?

Secdet

.
Alınan Beğeni
410
Ödül Puanları
63
En bilinen purepanel sorunu panelin ademin elinden çıkmış olması bu bile yeter :)

Secdet

.
Alınan Beğeni
410
Ödül Puanları
63
Sağdan soldan kodları kopyalayıp eklemiştir belki 😀
Translate hatasi halbuki int bir serverda paneli için gerekli olan ingilizce ceviri fazlasi ile var hic birsey yapamadin bari oradan bak

D.n : Ademin müsterisiydim bir zamanlar ancak panel tunanin sunucusunda olduğu için darbe yiyenler furyasına girmedim giren herkese geçmiş olsun

Alınan Beğeni
79
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Remo tamamen ömer tarafından hazırlanmamıştı. Bazı kaynaklara dayanıyordu. Pure de remodan kopyalanma.

Sebep-sonuç ilişkisini kendiniz kurarsınız artık.

Boş şeylerle takılmayın. Bu panel kaynak kodlu oldugu için hatalarını düzeltin. İşinize yarayacak özellikleri alın o kadar.

Secdet

.
Alınan Beğeni
410
Ödül Puanları
63
Şimdi acıkcası kimseyi savunma gibi bir haraket yapmıyorumda ya kardeşim :D sen daha iyisini yapıp sun sonra yorum yap burada kullanacak kişilerin kafasıyla oynamaktan başka bir işin yok yani acıkcası spareyede paneldeki bazı sorunları kendim düzelteceğimi söylemiştimde sizin gibileri gördükce insanın bu forumda paylaşım yapası gelmiyor Bundan eminim o paneli ilk kullanan sensin :D
Dikkat edersen ademden o panelin hizmetini alan ilk kişilerden biri benim dedim bunu inkar etmedim tunayla ortak çalışıyorlarken bu olaylar oldu ve biz ademe panelin ing çevirisini zar zor yaptirmistik hatta yaptirdikta sayilmaz dedigim gibi translate bozuntusu bi ingilizce ile geldi ;)

Bilemem icinde ne tur acik vardir ancak admin paneli icin güvenli ip bile giremiyorsun ip kolonunu bos bırakmak şart buda önüne gelen girebilir demek :)

Memati

.
Alınan Beğeni
21
Ödül Puanları
8
Secdet Sen kullan insanlar kullanmasın diye algımı yapıyon bize korona virüs gibisinden. Bilgili adam Sql inject varmı dosyaları taratıp kullanır. Çeviri sorunları halledilir. Admin panel erişilebilseydi bahsettiğin kişi ve bir çok oyun bu dosyanın alt yapısını kullanmazlardı. Spare üst düzey açık sorun olmadığını belirtmiştir.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.