Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

cSRO Paylaşım CSRO-R BUG Fixes

Alibasha

.
.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
1
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Evet, bunu istiyorum, işbirliği yapmamız ve bu sorunları çözmek için çalışmamız mümkün mü?
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Good😍

Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
[HIDEREPLYREACT=1]Merhaba arkadaşlar. Uzunca bir zamandır CSRO-R dosyaları üzerinde uğraşıyorum. Genel olarak bir çok sorunu çözdüm. Ancak ne kadar çözdüm desem de her an bir hata da çıkabilir düşüncesi ile CSRO-R dosyaları ile uğraşan veya uğraşmak isteyen arkadaşlar bu konu altından geliştirme ve hata düzeltmeye katılabilir. Karşılaştığınız tüm sorunları direkt olarak yazarsanız yardımcı olurum. Çözümler doğrudan sorun çözümü üzerine olacaktır.

/////CSRO-R Bug Fixes

----ChangeLog 1.0----

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

NOT: Geliştirme ve düzeltmeleri buradan takip edebilir ve fikir, önerilerde bulunabilirsiniz Karşılaştığınız sorunların çözümleri buradan paylaşılacak.

#Güncellenmeye devam etmektedir.[/HIDEREPLYREACT]
Özel üyelik alıp test edebileceksiniz.

dark99

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
8
[HIDEREPLYREACT=1]Hi guys. I've been working on CSRO-R files for a long time. In general, I solved a lot of problems. However, no matter how much I say I have solved it, friends who deal with or want to deal with CSRO-R files with the thought that an error may occur at any moment can participate in development and error correction under this topic. I will help you if you write directly about all the problems you encounter. Solutions will be directly on problem solving.

/////CSRO-R Bug Fixes

----ChangeLog 1.0----

NOT: Geliştirme ve düzeltmeleri buradan takip edebilir ve fikir, önerilerde bulunabilirsiniz Karşılaştığınız sorunların çözümleri buradan paylaşılacak.

#Continuing to update.[/HIDEREPLYREACT]
thanks prooo

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
18
[HIDEREPLYACT=1]大家好。我已经解决了一直在RO-R文件。研究CS,我很多问题。不过,不管想我说多少我都解决,处理或想处理CSRO-R文件的朋友,认为随时可能出错,都可以参与本下面的开发和错误。如果您直接写下您遇到的所有问题,我会帮助您。解决方案将直接针对问题解决。

/////CSRO-R 错误修复

----变更日志1.0----

Alınan Beğeni
295
Ödül Puanları
63
[HIDEREPLYREACT=1]Merhaba arkadaşlar. Uzunca bir zamandır CSRO-R dosyaları üzerinde uğraşıyorum. Genel olarak bir çok sorunu çözdüm. Ancak ne kadar çözdüm desem de her an bir hata da çıkabilir düşüncesi ile CSRO-R dosyaları ile uğraşan veya uğraşmak isteyen arkadaşlar bu konu altından geliştirme ve hata düzeltmeye katılabilir. Karşılaştığınız tüm sorunları direkt olarak yazarsanız yardımcı olurum. Çözümler doğrudan sorun çözümü üzerine olacaktır.

/////CSRO-R Bug Fixes

----ChangeLog 1.0----

#Güncellenmeye devam etmektedir.[/HIDEREPLYREACT]
thankssss

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.