Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

cSRO Çözüldü CSRO WebMall Aktifleştirme !

BaHTiYaR

.
.
Alınan Beğeni
389
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhaba Arkadaşlar Csro Kurulumu Yaptım Ama Şu Webmall Yani İtemMall ' ı Aktifleştiremiyorum Bilen Varsa Veya Videosu Filan Varsa Yardımcı Olabilirmi ?
Sroprot Denedim Beceremedim :(

Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

bilen yok galiba :D

nxwile

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
bende arıyorum bilen varsa bir el atsın

bilen biri banada yaradım edebilir mi

BaHTiYaR

.
.
Alınan Beğeni
389
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Bilen Arkadaşlarımız Vardır Ama Ayarlaması Uzun Sürdüğü İçin Kimse Yanaşmaz Ben 9 Ay Önce Bu Yardım Konusunu Açtım Kimse Yanaşmadı Bende Csro ' dan Soğudum :D . . .
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Çünkü Herkes Öldürür Sevdiğini Yeğen .
RAMİZ KARAESKİ . . .

1BA57EB465C7A5DA6B361051C20B3FBC6D74320A

Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
web mall ıcın once panel bazında kurman lazım web mallı sonra tybe.txt den lınk yaz ve sroprot fılter yada guard ıhtıyacınız var yoksa dırek oyun kurulursa acılmaz ve sılk de zaten normla f10 gelmez guard fılter fılan lazım onun ıcınde saglam bıyler yok suan pıyasada ulasırsanız csro konusunda bastan sona yardımcı olurum csro ıcın suan herseyı fıxledım tek bot kaldı oda bıtıyor SRO[2021-06-07 19-00-58]_05.jpg SRO[2021-06-07 19-00-55]_22.jpg SRO[2021-06-07 19-00-50]_80.jpg jhzTYh.png

BaHTiYaR

.
.
Alınan Beğeni
389
Ödül Puanları
63
web mall ıcın once panel bazında kurman lazım web mallı sonra tybe.txt den lınk yaz ve sroprot fılter yada guard ıhtıyacınız var yoksa dırek oyun kurulursa acılmaz ve sılk de zaten normla f10 gelmez guard fılter fılan lazım onun ıcınde saglam bıyler yok suan pıyasada ulasırsanız csro konusunda bastan sona yardımcı olurum csro ıcın suan herseyı fıxledım tek bot kaldı oda bıtıyor Ekli dosyayı görüntüle 11819 Ekli dosyayı görüntüle 11820 Ekli dosyayı görüntüle 11821 Ekli dosyayı görüntüle 11822
Bigilendirdiğin İçin Teşekkürler . . .
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Çünkü Herkes Öldürür Sevdiğini Yeğen .
RAMİZ KARAESKİ . . .

1BA57EB465C7A5DA6B361051C20B3FBC6D74320A

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
xampp wamp ve zend te kurdum web mall in icine attim pageleri ve sprotu da calistirdim ama web msll oyun icinde acilmadi sorun nedir...blien olup yardimci olursa sevinirim Tesk..lerrr

dark99

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
8
Hello bro, if the silk problem is solved in the game, please leave the programs that solve the problem so that you can help others. Thanks

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
arkadasim bu webmall (mal gibi oldu elimde) 1 ay oldu maalesef herturlu programi denedim IIS,XAMPP,WAMP,ZEND,APACHI nedir analamdim mssql query le acilmadi sqlsrv lede acailmadi...neyin nsei anlamadim...[YARDIM EDECEK ARKADAS VARMI TAM BILGISI OLAN]

Alınan Beğeni
22
Ödül Puanları
8
hort olacak ama can sıkıntısı bulaştım bende yapamadım :S

web mall ıcın once panel bazında kurman lazım web mallı sonra tybe.txt den lınk yaz ve sroprot fılter yada guard ıhtıyacınız var yoksa dırek oyun kurulursa acılmaz ve sılk de zaten normla f10 gelmez guard fılter fılan lazım onun ıcınde saglam bıyler yok suan pıyasada ulasırsanız csro konusunda bastan sona yardımcı olurum csro ıcın suan herseyı fıxledım tek bot kaldı oda bıtıyor Ekli dosyayı görüntüle 11819 Ekli dosyayı görüntüle 11820 Ekli dosyayı görüntüle 11821 Ekli dosyayı görüntüle 11822
DB ve Files konusunda yardımcı olma şansın varmı dostum ?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.