Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Databaseden Npc Kaldırma

Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Merhaba Arkadaslar Db de Gereksiz Npcler var Ben Bunu Toplu Quary ile Sildim Fakat GS Hata vermeye basladı Sildim Tabloların Uyarısını verıyor Dbyi Geri Cektim fakat Ref Commondan Tamami ile Sildimdimde ise GS Tablolarda Sunlar Eksik Diyor Kompile Nasıl Kaldırabilirim ?? Varmı Bildiginiz Quary ??

Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Npc'leri commondan siliyorsun fakat o npc'ler oyunda ekli ise RefNest, RefHive ve RefTactics tablolarında bulunacak.

Önce olduğu konumdan kaldır, sonra bağlı olduğu tablarını tüm tablolardan sil, sonra common'dan sil.
Geriden, ileriye doğru iş yapman gerekli, sen ileriden geriye yapmaya çalışıyorsun ve GS hata veriyor.
Sizlerin Dedini Uygulayarak Sorunsuz Kaldirma islemi tamamlandi Npc Ortadan Kalkmistir...

Oyla 0

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
Buna gerek yok direk havaya atabilirsiniz.

DBID, X, Y ve Z değerlerini RefNest üzerinden 0 yapın geçin.

Ek olarakta, lütfen yanlış bilgi ile yönlendirme yapmayın MARS EDİT :)
Selamun aleyküm dostum peki bu başka bölgedeki npcleri nasıl geri getire bilirim Mesela Alex te Special Shop npc si yok ama oyunda var bunu taşıma kodu ile getiremiyorum service 0 olanlari görecek bir kod varmi sadece npc leri ?

Oyla 0

Secdet

.
Alınan Beğeni
410
Ödül Puanları
63
Şu npc silme konusunda spawnı silseniz aslında çok fazla işlem yükünden sizi kurtaracak :)

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Merhaba,

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
Oyuna Eklenmiş olan ve Silmek istediğin NPC 'nin adını "NPC_SD_JLS_" yazdığım toplamda 3 Adet olan yere yazarsan, Oyundaki spawn olmuş olan npcleri taşımak yerine oradan kaldırırsın. Oyundan o NPC' yi komple silmene veya taşımana gerek yok.

İyi forumlar.

Oyla 0

Secdet

.
Alınan Beğeni
410
Ödül Puanları
63
Merhaba,

Oyuna Eklenmiş olan ve Silmek istediğin NPC 'nin adını "NPC_SD_JLS_" yazdığım toplamda 3 Adet olan yere yazarsan, Oyundaki spawn olmuş olan npcleri taşımak yerine oradan kaldırırsın. Oyundan o NPC' yi komple silmene veya taşımana gerek yok.

İyi forumlar.

Baya baya uzatmissin onun yerine alternatif kullanilabilir ;

Delete from Tab_Refnest where dwtacticsid in (select dwtacticsid from Tab_Reftactics where dwobjid in (select id from _refobjcommon where codename128 like 'NPC_KODU'))

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Baya baya uzatmissin onun yerine alternatif kullanilabilir ;

Delete from Tab_Refnest where dwtacticsid in (select dwtacticsid from Tab_Reftactics where dwobjid in (select id from _refobjcommon where codename128 like 'NPC_KODU'))
Benim paylaştığım kod 3 tablodan da verileri silmek içindir. Sadece Nest tablosu için değil.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.