Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Databaseden Npc Kaldırma

Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Merhaba Arkadaslar Db de Gereksiz Npcler var Ben Bunu Toplu Quary ile Sildim Fakat GS Hata vermeye basladı Sildim Tabloların Uyarısını verıyor Dbyi Geri Cektim fakat Ref Commondan Tamami ile Sildimdimde ise GS Tablolarda Sunlar Eksik Diyor Kompile Nasıl Kaldırabilirim ?? Varmı Bildiginiz Quary ??

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Nestteki spawni sildiginiz surece diger iki tabloda kalmasinin herhangibir mahsuru olmayacaktır.
Tabloların ilişkilendirilme mantığına göre aslında 3 tablodan da silinmesi gerekir. Satır fazlalığına da gerek yok. Fakat tabikide sorun teşkil etmeyecektir.

Oyla 0

Secdet

.
Alınan Beğeni
410
Ödül Puanları
63
Tabloların ilişkilendirilme mantığına göre aslında 3 tablodan da silinmesi gerekir. Satır fazlalığına da gerek yok. Fakat tabikide sorun teşkil etmeyecektir.

Sonradan geri getirilme şansını daha az uğraşla vermeyi her zaman severim son pişmanlık bir şeye yaramali yoksa muslum gurses şarkilari edit sirasinda kulakta çınlayıverir :)

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Sonradan geri getirilme şansını daha az uğraşla vermeyi her zaman severim son pişmanlık bir şeye yaramali yoksa muslum gurses şarkilari edit sirasinda kulakta çınlayıverir :)
Var olanı geri getirmek için yedek alırsın :) Veyahut, başına select*from ekleyip npc nin satırlarını yedekleyebilinir. Aksi halde yine uğraşılır.

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,155
Ödül Puanları
303
Daha sonra size lazım olacak bir şeyi tamamen DB'den silmenize gerek yok.
Service 0 yapmanız yeterli olur GS bunu okumayacaktır.

Aynı şekilde RefNest'te girdisi olmayanı da Tactics ya da Hive'den okumayacaktır.

Yerinde olmayanı/varolupta yerinde bulunmayanı geri getirmek için ise öncelikle ObjCommon ID'yı bulun, bunu Tactics'te bulun ve RefNest'te arayın.
Service 0 ise açın, RefNest'te hiç bi şekilde yoksa clean DB'den çekip, RefNest'e yapıştırın. Sorun çözülecektir.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.