Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

Değişik Emojiler

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
734
Ödül Puanları
93
fLBZdab.jpg
He evet biliyorum bunu aslında hepsini gm konsolunda /sendmsg komutu ile yaptım ama işte bunları aksiyon tablosuna eklemek istedim

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
734
Ödül Puanları
93
Misal oynadığım bir svye ekleyip test ettim:D
Tabi bir sürü emoji eklenebiliyor :D sadece 1 tanesini gösterdim örnek yapabilesiniz diye
[VSROBILGI]
x32dbg programıyla yapabilirsiniz bunları oyun
x32dbg programını aç sro_client seç debug yap ardından ctrl p yap bu dosyayı seç yamala de sro_client kaydet videodaki gibi o txt dosyasına girdisini gir ordaki 4011 satırının yanındaki satırtı başka bir satırdan al direk o satırdaki icona tıklayınca açılacak varolan iconlar üzerinden değiştirmeyi gösterdim

[/VSROBILGI]
@riserun97
Yamalanan dosya kaydetmesi başarısız oldu diyor bu, bide 4011 denedim de selam verme yapıyor yine

Ü

Üye silindi 340

Yamalanan dosya kaydetmesi başarısız oldu diyor bu, bide 4011 denedim de selam verme yapıyor yine
Başarısız olduğu için olabilir mi yamalanan dosya yarın 09:30 da evdeyim team verirsin yaparım hızlıca 09:30~10:00 arası gelirim işten eve şuan fabrikadayım Gebze’de

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.