Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Eklediğim scrollar Female gözüküyor Nasıl düzenleyebilirim ?

Çözüm
önerilen çözümü denedikten sonra dbtomedia yapıp daha sonra itemdata yı patch atmanız gerekiyor Textdata_Object ile bir işlem yapılmıyor
Hocam 2 seçenek var zaten. 1 tanesi ID Çakışmasından kaynaklı olarak başka bir itemin cinsiyetini almıştır. 2. olarak RefObjItem'deki Cinsiyet olayı gibi geliyor aklıma. 3. veya daha fazla seçenek varsa benim bilgim yok maalesef ama bu 2 seçenek aklıma geliyor sadece :)

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,971
Ödül Puanları
113
SRO_VT_SHARD --> dbo._RefObjItem --> ReqGender kısmıyla alakalı durum hocam. Onu "2" ile değiştirirseniz düzelir gibime geliyor.

Oyla 1

ByMrNz

.
Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
SRO_VT_SHARD --> dbo._RefObjItem --> ReqGender kısmıyla alakalı durum hocam. Onu "2" ile değiştirirseniz düzelir gibime geliyor.
Öneriniz için teşekkürler. Ancak şuan ReqGender 2 mevcut olan bir itemi kopyaladım sonradan düzenlediğim ne kadar item varsa hepsi femaleye döndü. RefObjCommon = DescStrID128 Kolonunu ve Textdata_Object değişimi yaptım sonrasında sonuç bu

Oyla 0

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,971
Ödül Puanları
113
Öneriniz için teşekkürler. Ancak şuan ReqGender 2 mevcut olan bir itemi kopyaladım sonradan düzenlediğim ne kadar item varsa hepsi femaleye döndü. RefObjCommon = DescStrID128 Kolonunu ve Textdata_Object değişimi yaptım sonrasında sonuç bu
Anladım yani tahminimce sorun orayla alakalıydı da sorun çözülmediyse belki bilgisi olan başka birisi size yardımcı olur :)

Ama mantıken Gender ile alakalı bir şey olduğundan dolayı belirttim :) ^^

Oyla 0

TALENT

Deneme Mod
Alınan Beğeni
273
Ödül Puanları
63
önerilen çözümü denedikten sonra dbtomedia yapıp daha sonra itemdata yı patch atmanız gerekiyor ve daha sonra modülleri resetleyin Textdata_Object ile bir işlem yapılmıyor

Oyla 0

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,971
Ödül Puanları
113
önerilen çözümü denedikten sonra dbtomedia yapıp daha sonra itemdata yı patch atmanız gerekiyor Textdata_Object ile bir işlem yapılmıyor
Hocam 2 seçenek var zaten. 1 tanesi ID Çakışmasından kaynaklı olarak başka bir itemin cinsiyetini almıştır. 2. olarak RefObjItem'deki Cinsiyet olayı gibi geliyor aklıma. 3. veya daha fazla seçenek varsa benim bilgim yok maalesef ama bu 2 seçenek aklıma geliyor sadece :)

Oyla 0
Çözüm

TALENT

Deneme Mod
Alınan Beğeni
273
Ödül Puanları
63
önerdiğiniz çözüm doğru zaten hocam belki arkadaş orayı düzenledikten sonra dbtomedia yapmayı ve daha sonra gs restart atmayı unutmuştur diye cevap vermek istedim

Oyla 0

ByMrNz

.
Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
önerdiğiniz çözüm doğru zaten hocam belki arkadaş orayı düzenledikten sonra dbtomedia yapmayı ve daha sonra gs restart atmayı unutmuştur diye cevap vermek istedim
var olan bir item üzerinden değişiklik yaptığımdada bu yaşanıyor restart patch aklına gelebilecek herşeyi yaptım :)

Oyla 0

ByMrNz

.
Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
@ByMrNz bu linki inceledikten sonra mı konu açtınız ? eğer göz atmadıysanız bir göz atmanızı tavsiye ederim -> Item female sorunu
çözdüm problemi kendi hatamdan dolayı olmuş nasıl böyle birşey yapmışım hayretler içindeyim :) Herkese desteği için teşekkürler. ( RefObjCommon'daki ekli olan itemleri İtemdataya copy paste yaptığım içinmiş )

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.