Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Evernow Filter 25.0 gm hesabıma giremiyorum ve oyuna notice gönderemiyorum

Alınan Beğeni
53
Ödül Puanları
28
Evernow Filter 25.0 gm hesabıma giremiyorum ve oyuna notice gönderemiyorum. @EfsaneSro sorun nedir?
Acaba filter'i kurarken agent portunda falan mı yanlışık yaptım. Sebebi agent olabilir mi? Sorunsuz oyuna girebiliyorum ve filterda online oyuncu sayısı doğru gösteriyor. Oyundaki hesabıma filter ile pm yollayabiliyorum

Violent

Biz unutmayız, biz affetmeyiz!
.
Alınan Beğeni
92
Ödül Puanları
18
GM karakteri ile giriş yapamıyorsanız ve notice gönderemiyorsanız... bunun sebebi guardın GM IP korumasının aktif olmasıdır. Ayrıca 0x7010 paketi kontrol ediliyordur ve muhtemel olarak bir liste içinden kontrol ederek bu paketin kullanılmasına izin veriyordur. Bu guardı kullanmadım. Sadece muhtemel çözüm yöntemi sunuyorum.

Guard ayarlarını kontrol edin. GM lerle ilgili textboxları kontrol edin. Giriş yapmanız gereken yerler olmalı.

Oyla 0

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,831
Ödül Puanları
113
Sıkıntı Hakkında Herhangi Bir Dönüt Ve Yorum Olmadığından Dolayı Konu 24 Saat İçinde #ÇözümlenenSorunlar Taşınacaktır.

Lütfen Dikkate Alın : Duyuru - Yardım Konuları

Oyla 0

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,831
Ödül Puanları
113
@Sukahn Hocam Son Bir Sefer Sorayım Yinede Sıkıntınız Mevcut mu? Mevcutsa Konunuza Geri Dönüş Yapınız ^^ Aksi Taktirde Yukarıda Belirttiğim Gibi 1 Saat 20 Dakika Sonra Konunuzu #ÇözümlenenSorunlar Taşıyacağım.

Oyla 0

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,831
Ödül Puanları
113
Konu #ÇözümlenenSorunlar Taşınmıştır.

Oyla 0

buayza

.
.
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Konu #ÇözümlenenSorunlar Taşınmıştır.

Oyla 0
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
6
If you can't login with GM character and send notice... it's because the guard's GM IP protection is active.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.