Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım Evernow Filter v28 Sınırsız Lisans [Achievements Özelliği Eklenmiştir]

XANTOS

.
Alınan Beğeni
495
Ödül Puanları
63
dll dosyalarını v25'ten alabilirsin fakat zaten tek dll stud pe ile sorunsuz ekleniyor diğer dll ollydbg ile ekleniyor fakat bugün çalışan dll yarın çalışmıyor keşke dll IDA pro ile falan düzenlenip stud pe ile eklenebilir yapılabilse belki manuel olarak ıda pro ile yapılabilirde anlıyan birini bulmak zor
IDA pro bilen yokmu forumda gerçi IDA pro kullanması karmaşık bişey belki biri çıkar. v25 i100 mesaj yapmışsın alamıyoruz :D bi güzellik yapsan fena olmaz.

XANTOS

.
Alınan Beğeni
495
Ödül Puanları
63
Sanırım bunu ollydbg üzerinde direkt call LoadLibraryA yazdığın zaman o fonksiyonun o anki adresini almış oluyor bu adresin değişmeme garantisi varmı :D başka pc de bunun çalışmama olayı yüksek :D hatta aynı pc dede çalışmayabilir 5 10 dk sonra. Bu adam bunu neden böyle yapmışki ? Kendisi bunun bir sorun olacağını bilmiyormuydu ? yada bilmediğimiz bir çözümümü var ?

Alınan Beğeni
26
Ödül Puanları
18
Ben dll dosyaları çok iyi anlamıyorum
Bu dosyaları nasıl ekleyebilirim?
Gibi belirli programlarla girilmesi durumunda Ollydbg?
Veya oyun klasöründe?
Lütfen yardım et

XANTOS

.
Alınan Beğeni
495
Ödül Puanları
63
2. 3. karakteri sokabilen varmı ?

Ü

Üye silindi 3096

Sanırım bunu ollydbg üzerinde direkt call LoadLibraryA yazdığın zaman o fonksiyonun o anki adresini almış oluyor bu adresin değişmeme garantisi varmı :D başka pc de bunun çalışmama olayı yüksek :D hatta aynı pc dede çalışmayabilir 5 10 dk sonra. Bu adam bunu neden böyle yapmışki ? Kendisi bunun bir sorun olacağını bilmiyormuydu ? yada bilmediğimiz bir çözümümü var ?
Şuradaki anlatıma göre eklenirse kalıcı olacağını düşünüyorum denemek lazım

@Dentrax

Alınan Beğeni
438
Ödül Puanları
63
You are definitely the best in the world, others should not exist :sneaky: :ROFLMAO: (y)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.