Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Evernow Filter v28 Sınırsız Lisans [Achievements Özelliği Eklenmiştir]

Alınan Beğeni
53
Ödül Puanları
28

XANTOS

.
Alınan Beğeni
491
Ödül Puanları
63
Chardan çıkıp tekrar girmeye çalışıldığında c9 hatası veriyor. Sebebi nedir? Guardı kapatınca, normal porttan hesaba girince hiçbir problem yok. Aynı zamanda guard açıkken gm chara da girilmiyor
Sro_client eklenecek dll lerden sanirim o c9 olayî gm char olayida guardda ayar var gm char şu ipler girsin falan diye onlari hep off yap o sorun kalmaz şu dll leri enject olayini cözmek lazım

Alınan Beğeni
53
Ödül Puanları
28
Sro_client eklenecek dll lerden sanirim o c9 olayî gm char olayida guardda ayar var gm char şu ipler girsin falan diye onlari hep off yap o sorun kalmaz şu dll leri enject olayini cözmek lazım
Hepsi off'da :/ Birde v25'de c9 hatası vermiyordu. Aynı dll'yi kullanıyor zaten
1593383159383.png

Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
18

michael10

.
.
Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Good job ty bro

XANTOS

.
Alınan Beğeni
491
Ödül Puanları
63
Database Olarak Ekteki db'yi kullanabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 8161
Ekli dosyayı görüntüle 8163

[Gizli İçerik]
Çıkıp girince geri girilmiyor hwid le alakalı sanırım bilgin varmı ? C9 Hatası veriyor guard komple kapa/aç yapınca düzeliyor.

Birde ben bi oyun buldum bu guard kullanan dll ve sro_client kapatmış sanırım bunları açabilirmisin ? yada birisi açıp koyabilirmi.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.