Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Guardsız Oyun içi Kelime Yasaklama

bletela

.
.
Alınan Beğeni
29
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
arkadaşlar oyunda bazı kelimeleri filtrelemek istiyorum bunu databaseden yapmam mümkündür müstehcen kelimeleri engellemek istiyorum.

Ü

Üye silindi 3096

Buradan baktım ama burada engelli olarak gösterilen kelimeleri oyunda atabiliyorum ?
Server files içerisindede AbuseFilter.txt var salt okunur olarak bunun salt okunuru kaldır ve clientteki abusefilter .txt de ne varsa bunun içine yapıştır ve tekrardan salt okunur yap sv restartla görürsün engellenmiştir

Oyla 0

bletela

.
.
Alınan Beğeni
29
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
@EfsaneSro hocam bu konuda yardımcı olabilirmisiniz txtleri buraya gondersem?

Oyla 0

bletela

.
.
Alınan Beğeni
29
Ödül Puanları
28
çok başarılı hocam elinze saglık desteklerınızı beklıyorum =)

Oyla 0

bletela

.
.
Alınan Beğeni
29
Ödül Puanları
28
@EfsaneSro hocam bunu kısa video halınde txt yaptıgınız işleri göstererek video çekebilirmisiniz.

Oyla 0

bletela

.
.
Alınan Beğeni
29
Ödül Puanları
28
Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

Oyun içi Engellenmiş Kelimeler;
yazının içerisinde
vsroforum geçerse atmaz
yazının içerisinde Hoca kelimesi geçerse atmaz
txtdekileri çoğaltıp kendine göre düzenlemen gerekiyor

frAgGp.gif

Ekli dosyalar

• abusefilter.txt
    49.5 KB · Görüntüleme: 22
Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.