Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

130 Cap İronsro v3.1 ALINTI

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303
Buyur tek link mega :
Forumda çok sorunu olan, sorunlar bölümüne günlük 1-2 sorun topici açan ve sorunları çözdükten sonra paylaşan, bu tür konularda elinden geldiğince yardım eden ve son zamanlarda sorunlarının çözümünde paylaşımcı olman dikkatimi çekti. Şahsım adına bu davranışından dolayı tebrik ederim.

Skill'ler konusunda yaptığım ver yansından sonra baya bi düzene girdin, başarılarının devamını dilerim. :D

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,385
Ödül Puanları
113
Forumda çok sorunu olan, sorunlar bölümüne günlük 1-2 sorun topici açan ve sorunları çözdükten sonra paylaşan, bu tür konularda elinden geldiğince yardım eden ve son zamanlarda sorunlarının çözümünde paylaşımcı olman dikkatimi çekti. Şahsım adına bu davranışından dolayı tebrik ederim.

Skill'ler konusunda yaptığım ver yansından sonra baya bi düzene girdin, başarılarının devamını dilerim. :D
Teşekkür ederim kardeşim :D Sıfırdan db üzerine baya bi çalışma yaptım yeni konular gelecek inşallah öğretim amaçlı. Kendim sağdan soldan bişiyler çekip test edip öğreniyorum başka arkadaşlarda öğrensin mezara gitmesin :D

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
Arkadaşlar dbyi localde kuruyorum fakat shard ve gs Overlap hatası veriyor CERT'de kalıyor. Kuran kişiler yardımcı olabilirmi? Başka database kurup denedim hiç bir sıkıntı yok oyuna giriyorum. Bu database kurunca böyle oluyor. İP Çakışması diyeceksiniz fakat hiç bir işlem yapmadım ve yorumları okuduğum kadarıyla oyunu açabilen var :) Yardımcı olursanız sevinirim.

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,385
Ödül Puanları
113
Arkadaşlar dbyi localde kuruyorum fakat shard ve gs Overlap hatası veriyor CERT'de kalıyor. Kuran kişiler yardımcı olabilirmi? Başka database kurup denedim hiç bir sıkıntı yok oyuna giriyorum. Bu database kurunca böyle oluyor. İP Çakışması diyeceksiniz fakat hiç bir işlem yapmadım ve yorumları okuduğum kadarıyla oyunu açabilen var :) Yardımcı olursanız sevinirim.
Başka gs ile açıldığını söyleyen var. Netten başka files bul gameserverleri dene istersen.

Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
8
bu files ile ilgili çok problem yaşamıştım. O yüzden sadece içeriğini (Avatar vs. gibi işe yarar şeyleri) Clean bir dbye aktarmak daha temiz sonuçlar almanızı sağlar.

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
nice

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.