Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Job Suit Str/Int Hk.

Rouran

.
Alınan Beğeni
42
Ödül Puanları
18
Selamlar, normalde blue ları buff sistemi ile veriyordum ancak orjinale çevirdim ve 5 er adet suit olacak şekilde npc ekledim. Problem şu ki blue değerlerini nalet gele GS kabul etmiyor. :D

Orjinal STR / INT değerleri:

SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Bunları client kabul ediyor, GS kabul etmiyor.

3JOB olarak tanımlanmış STR / INT değerleri:

SQL:

Bunlarıda client kabul ediyor, GS ise sadece 1,3,5 lvl lerini kabul ediyor. 2 ve 4 yok.

GS nin kabul ettiği doğru paramları bilen varmı? :D

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Sen gerçekten anlamak istemiyorsun kardeşim Doğru paramları nasıl bulacağını söylüyorum zaten neyi zorluyorsun bu kadar ? GS kabul etmez tabi param generatörden doğru paramları almanın sırrını söylüyorum sana hala her paramı denedim diyorsun neyi zorluyorsun anlamak istemiyorsan yapma kardeşim. Milleti ne çileden çıkarıyorsun yok tek paramları kabul ediyor yok onu etmiyor. Sana neden öyle olduğunu açıklamaya çalışıyorum dünden beri. Çocuk gibi laf dalaşına giriyorsun kendini küçük düşürüyorsun. Hala sorunuma yanıt çıkmadı diye yorum atıyorsun yaptığın hatayı söylüyoruz sana hala burnunun dikine gitmekte çekinmiyorsun. Ne yaparsan yap. Hatanı bulduğunda anlayacaksın baştan sana söylediğim şeyi. Bu gidişte de doğru paramları bulman çok zor.

Oyla 0

Rouran

.
Alınan Beğeni
42
Ödül Puanları
18
Uygulamanın verileri okuduğu txt içerisinde yer alan dataları zaten kontrol ederek denemiştim ve _RefMagicOpt tablosu ile aynı. Her seviyeye göre param değerlerini denedim diyorum. Sana davulla zurna lazım galiba. Yeter, lütfen konumdan çık ve git. Tamam sen bilge bir insansın. Biz cahiliz. Sen çok biliyorsun.

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,159
Ödül Puanları
303
"Saygı" çerçevesin de "hakaret" etmeden tartışma, fikir alışverişi yapabilirsiniz.

Düzenleyeceğiniz yorumları atmayın, geri alıyorum çünkü.

Konu şiddetle takibim de.

Oyla 0

Rouran

.
Alınan Beğeni
42
Ödül Puanları
18
"Saygı" çerçevesin de "hakaret" etmeden tartışma, fikir alışverişi yapabilirsiniz.

Düzenleyeceğiniz yorumları atmayın, geri alıyorum çünkü.

Konu şiddetle takibim de.
ortada konu filan kalmadı ki. İlk mesajdan şuana dek bakarsan sürekli aynı şeyleri anlatıp durdum. Ya bende problem var anlatamıyorum, yada karşımdaki bu insanlarda. Paramları vererek konu açmışım, her türlü denediğimi söylemişim. Joymax'ın GS yi kodlarken limitleme eklediğini anlatmışım. Zaten bu bariz bir ortada duruyor. Orjinalde 1 itemde STR 1 diğerinde INT 1 olur. Amacımız her bir itemde sırasıyla STR & INT 1 / 2 / 3 / 4 / 5 şeklinde sıralama yaparak gitmek. Ama GS buna izin vermiyor. Bakın hala daha aynı şeyleri anlatıyorum. :D Kullandığım uygulamanın verileri okuduğu txti zaten kontrol etmişim, o bana hala aynı şeyi söylüyor. Olay bundan ibaret.

Oyla 0

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,159
Ödül Puanları
303
Olay her neyse ney, önemi yok.

Hakaret içermediği sürece herkes fikrini yazabilir. Doğru ya da yanlış fark etmez.

Sizin sorununuz ve anlattıklarınız belli, herkes kendince bir şey sunuyor.

Ben daha öncesinde default job itemlerine aynı anda str ve int vermiştim.
GS'de bir sorun çıkartmamıştı sende neden bu şekilde sorun çıkartıyor bilmiyorum.

PS. Str ve Int'i aynı anda 1 olarak vermiştim.

Oyla 0

Rouran

.
Alınan Beğeni
42
Ödül Puanları
18
PS. Str ve Int'i aynı anda 1 olarak vermiştim.
Sende hala anlamamışsın :( Problem aynı anda verilmesi değil. Sıralama yapmakta.
Yani;

SQL:

böyle bir sıralama yapmayı GS normal şartlarda izin vermiyor. 1-3-5 i kabul ediyor ama 2 ve 4 yok. Hadi diyelim 1-3-5-6-7 yapalım. 7 kabul ediyor 6 yine yok :D

Oyla 0

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,159
Ödül Puanları
303
Ben anladığım için, zamanında vermiştim diyorum.

Sadece 1 verdim, diğerlerine bakmadım.
Sorun çift sayılardan kaynaklanıyor, çift sayıların param'ı farklı şekilde destekleniyor demek ki.

STR 2'yi normal bir iteme verip, onun paramını eklemeyi dene. Denediğin halde olmuyorsa, ASM ile ilgili bir sıkıntı vardır.
Onun ilgilisi ise @sarkolata

Oyla 0

Rouran

.
Alınan Beğeni
42
Ödül Puanları
18
normal itemlere verdiklerimiz ile 3job paramların hepsini tek tek denedim. Lütfen anlaşılsın artık :D Uygulamanın çektiği veriler db ile doğru. Onun oluşturduğu paramların tekil rakamlarını okuyor. Çoğulda evet problem var. Ya farklı param algoritması gerek yada db den job itemlerini düzenlemek.

Oyla 0

Rouran

.
Alınan Beğeni
42
Ödül Puanları
18
7OrnYfL.png
mRYS1Nq.png

Örnek hata kaynakları...

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.