Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Kervan Stack Problemi

Alınan Beğeni
47
Ödül Puanları
28
merhaba forum sakinleri kervan slotunu düşürdüm fakat stackleri ve safe modu ayarlayamadım yardımcı olurmusunuz/ SRO[2020-04-02 21-42-31]_23.jpg

Alınan Beğeni
47
Ödül Puanları
28
TRADE_MON_FACTOR kısmının Value değeri Thief Spawn değeridir.
TRADE_SAFETY_NUM kısmının Value değeri ise Safe Trade modudur.
TRADESCALE kısımlarının Value değerleri ise aldığın mal kadar vereceği yıldız değeridir.

Safe modu kapatmak için altta ki kodu okut:
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

1 tane bile mal alsan, 5 yıldız olması için aşağıda ki kodu okut:
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Thief spawn kısmında ki value değerini ise yüksek yaparsan (9999 gibi) spawn olan thief sayısı azalacaktır.
Sayıyı düşürürsen çıkan thief spawn sayısı yükselecektir.
1128 yaparsan 5 yıldız da 5 adet thief spawn olur.
peki ya "7 slotluk pette, 650 stacklı mal . " nasıl yaparım

Oyla 0

kezo28

.
.
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Daha önceleri detaylı videolu anlatımı vardı ama şu an yok malesef.
Tşkler bilgiler için FAKAT Thief Spawn komple kapatma konusuna cevap forumda bulamadım çok araştırdım. Senin cevapları gördüm. Video diyince sormak istedim :)
Varmı şuan bununla ilgili video ? yada bana Thief Spawn ı komple kapatmam da yardımcı olurmusun ?

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,157
Ödül Puanları
303
Tşkler bilgiler için FAKAT Thief Spawn komple kapatma konusuna cevap forumda bulamadım çok araştırdım. Senin cevapları gördüm. Video diyince sormak istedim :)
Varmı şuan bununla ilgili video ? yada bana Thief Spawn ı komple kapatmam da yardımcı olurmusun ?

Bilmem kaçıncı dakikasında bu konuya değiniyorum.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Hiç thief çıkmasını istemezsen gs editlemen gerekli. Hangi kısım bilmiyorum fakat guard ile bunu rahatlıkla çözersin.

Oyla 0

kezo28

.
.
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.

Bilmem kaçıncı dakikasında bu konuya değiniyorum.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Hiç thief çıkmasını istemezsen gs editlemen gerekli. Hangi kısım bilmiyorum fakat guard ile bunu rahatlıkla çözersin.
Video Süper Emeğine Sağlık. Destek ve ilgi içinde çok saol FAKAT :)

Benim derdime çare sanırım Filter. Fakat filter derken ? nerden elde edebilirim ? önerebileceğin varmı ?
Yada GameServer edit ise sadece bu konuya özgü bir edit videosu veya konusu göremedim. Bu konuda yardımcı olursan ne dua alırsın hee :)

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,157
Ödül Puanları
303
Video Süper Emeğine Sağlık. Destek ve ilgi içinde çok saol FAKAT :)

Benim derdime çare sanırım Filter. Fakat filter derken ? nerden elde edebilirim ? önerebileceğin varmı ?
Yada GameServer edit ise sadece bu konuya özgü bir edit videosu veya konusu göremedim. Bu konuda yardımcı olursan ne dua alırsın hee :)
Maxiguard ya da KGuard Edge kullanabilirsin.
GS edit için opcodeleri bilmiyorum.

Video da bulunan değerleri 9999999999 olarak yaparsın büyük olasılıkla thief çıkmayacaktır. Fakat kesin ve net çözümü guard ya da gs opcode.

Oyla 0

kezo28

.
.
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
Sieger tşk ederim KRALSIN !
Maxiguard alıcam sanırım. Ayrıca MOB_FACTOR 999999 yada 999 yada 9999999999999 da yapsam 5 yıldız tradeye 1 2 tane de olsa cıkıyor. Mecbur guard (filter) alıcam. Burayı okuyan arkadaşlarında bilgisine :)

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.