Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Kovboi Event Tool 2020 (Madness,LMS,Survival)

Alınan Beğeni
32
Ödül Puanları
18
@Sieger bot ömer çolaka kovboie ait arkadaşın ele geçirme olayıda dosya co herkese açık upload değil direk olarak sitede paylaştıgı programların içerisine koydugu trojen backdoor ile arkadaş bilmeyip bunun paylaşmış oldugu programı indiriyor buda sunucusundaki herşeyi alıyor zaten bir çok programı dbyide böyle elde ediyor.

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
@Sieger bot ömer çolaka kovboie ait arkadaşın ele geçirme olayıda dosya co herkese açık upload değil direk olarak sitede paylaştıgı programların içerisine koydugu trojen backdoor ile arkadaş bilmeyip bunun paylaşmış oldugu programı indiriyor buda sunucusundaki herşeyi alıyor zaten bir çok programı dbyide böyle elde ediyor.
Neyin kime ait olduğunu biliyorum. Backdoor falan da yok burada. Kimsenin DB'sine sızmak içinde burada bu ucuz numaraları kullanmaz.

Alınan Beğeni
32
Ödül Puanları
18
Neyin kime ait olduğunu biliyorum. Backdoor falan da yok burada. Kimsenin DB'sine sızmak içinde burada bu ucuz numaraları kullanmaz.
demek ki kullanıyor . kimden aldıgını ne zaman aldıgını hepsini biliyorum keşke o şekilde yapmasa ama sonuçta oda bu şekilde uğraşıyor aslında onada kızamam çünkü işten anlamayan herşeye sazan gibi atlayan olursa böylede sonuçlarına katlanırlar

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
@EfsaneSro konuyla ilgili gerekli açıklamanı yaparsın, tartışmaya yön verilirse postları temizlersin.

Kimsenin burada backdoor'la işi yok, paylaşan kişinin kim olduğunu forumdakiler biliyor.
Ek olarak konu içerisine VT'de eklersiniz.

Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Yanlış sulardasınız bu paylaşımı kaldırın.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.