Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Röportaj kovboi' yi tanıyalım. Server Security! Röportaj No: #5

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,635
Ödül Puanları
605
Görebilen var mı ki bu resimleri acaba? Yüklenip silindiyse bu yüzden yapıyor da olabilir. :D

kovboi

KGuardEDGE
Elite
.
Developer
Alınan Beğeni
580
Ödül Puanları
93
Edge ile girdim yine gözüktü ilk defa açmama rağmen.
Kullanıcı bazlı bir problem var herhalde :unsure: Kullanıcı bazlı cache falan yoksa tabi.

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Edit: Test sunucumdan girdiğimde gözükmüyor. İlginç :unsure:

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Linkler

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
787
Ödül Puanları
93

Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.​

Bu sayfayı veya bu işlemi gerçekleştirecek izniniz yok.

Arbys

.
Alınan Beğeni
86
Ödül Puanları
18
Açıkçası herkesin farklı bir görüşü var bu konuda. Delphi öneren bile var. Ama benim firmalarda gördüğüm ağırlıklı olarak PHP ve C# kullanılmasıydı. Cross-Platform C#'ın NET Core 3.1 ve yeni varyantı NET 5.0 ile popülerleşmeye başladı. Yakın zamanda PHP'nin yerini de ASP NET Core veya Blazor alacaktır diye düşünerek C# öneririm. Mobil geliştirici açığının piyasada fazlaca olduğunu duymuştum. Görüşmelerimde de hep mobil tecrübemi de sordular iş görüşmesi olmadığı halde.

Benim önerim geleceğe yönelik C#. Mobil konusunda tecrübem olmadığı için o konuya yorum yapamam ama Xamarin ile Peak firmasının çok kısa sürece ciddi bir büyüme yaşadığını duymuştum. Sanırım şimdi yabancı bir kaynak tarafından da satın alındı.

Kısaca ben C# dilini NET 5.0 platformunda öneririm. O platform henüz mükemmele ulaşmadı ama sen askerden gelene kadar ideal seviyede olacağına eminim. Ben de yakın zamanda geçiş yapacağım.
Tabi hepsinin yanında SQL şart.
SQL'den sonra ne yapacağımı bir türlü kestirememiştim.. Bir süredir C++ ile uğraşıyordum ve artık kod anlamaya çalışmaktan kafam durmuştu. Başlangıç olarak yanlış bir dil seçmiştim. Fakat bu yorum çok ama çok yararlı oldu. Teşekkür ederim

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.