Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Duyuru Kovboi Event Tool (ORIGINAL) (Turkish and English)

Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
8
Tahminimce problem lokal çoklu ip kullanımı kaynaklıdır. RemoLogger ve MalikLogger gibi programlarda kullanılan soketlerde local ip binding mevcut. Bu programa eklemeyi unutmuş olmalıyım.

Gateway IP ile aynı IP adresine sahip AgentServer bağlantısı kurulana kadar böyle dc yiyerek giriş deneyebilir. Önünde sonunda giriş yapacaktır.

İngilizce versiyonunda bu sorun mevcut olmayacaktır. Gün içerisinde ingilizce versiyonu güncelleyeceğim. Türkçe versiyonunun kaynak kodlarını ne yazık ki kaybettim.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

20 Ocak 2021 tarihli derlemeyi İngilizce Versiyon olarak linkte güncelledim. Giriş problemi yaşayan arkadaşların sorununu çözecektir.
fakat ingilizce versiyonda screendeki bölüm çalışmıyor ömer bilgin olsun

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
588
Ödül Puanları
93
Güncellendi.

- Türkçe versiyon desteği kaldırıldı. (Artık İngilizce öğrenme vakti gelmiştir millet.)
- Party Form Log yeteneği eklendi. (Lucky Party Form Eventi için gerekliydi. Tabiki bütün oyundaki formları logluyor.)
- Global Log yeteneği eklendi.
- Worker Thread ve Async IO Thread optimizasyonlarıyla ThreadPool yönetimi güçlendirildi. (Server ve Guard Load Test için gerekli bir nitelikti.)

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,148
Ödül Puanları
303
Güncellendi.

- Türkçe versiyon desteği kaldırıldı. (Artık İngilizce öğrenme vakti gelmiştir millet.)
- Party Form Log yeteneği eklendi. (Lucky Party Form Eventi için gerekliydi. Tabiki bütün oyundaki formları logluyor.)
- Global Log yeteneği eklendi.
- Worker Thread ve Async IO Thread optimizasyonlarıyla ThreadPool yönetimi güçlendirildi. (Server ve Guard Load Test için gerekli bir nitelikti.)
bu ingilizce öğrenme şey mi dostum yine yangınlar yine ben? :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.