Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Duyuru Kovboi Event Tool (ORIGINAL) (Turkish and English)

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
banada boyle bir sey lagzim di bu devirde [GM] aliyorsun kadroya guvenemiyorsun bir adet [GM] alican akraban olacak yada kardesin oyuna girip sikayetleri alsin yeter onun haricinde en azindan event i program yapsin yeter
kovboi
arkadasim tesekkurler eline saglik

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
588
Ödül Puanları
93
banada boyle bir sey lagzim di bu devirde [GM] aliyorsun kadroya guvenemiyorsun bir adet [GM] alican akraban olacak yada kardesin oyuna girip sikayetleri alsin yeter onun haricinde en azindan event i program yapsin yeter
kovboi
arkadasim tesekkurler eline saglik
Ben teşekkür ederim güzel yorumun için :)
GM olarak kendi akrabamı almıştım, oyuncuyla polemiğe girip item üretip adamları kesiyormuş :ROFLMAO:

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Bu da calistigina dagil kanit olsun
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Ben teşekkür ederim güzel yorumun için :)
GM olarak kendi akrabamı almıştım, oyuncuyla polemiğe girip item üretip adamları kesiyormuş :ROFLMAO:

yanliz soyle bir sorun var evet e ekledigimiz moblarin kodlarin basina /LOADMONSTER yazmamiza gerek varmi event cmd ekraninda id 0 yaziyor

>>>

Ekli dosyalar

• SRO[2020-08-26 17-00-33]_43.jpg
    SRO[2020-08-26 17-00-33]_43.jpg
    218.2 KB · Görüntüleme: 77
  • qw.png
    qw.png
    256.8 KB · Görüntüleme: 76

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
588
Ödül Puanları
93
Bu da calistigina dagil kanit olsun

yanliz soyle bir sorun var evet e ekledigimiz moblarin kodlarin basina /LOADMONSTER yazmamiza gerek varmi event cmd ekraninda id 0 yaziyor

>>>
:unsure: Resimdeki program paylaştığım program değil.

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
:unsure: Resimdeki program paylaştığım program değil.

biliyorum da bu programdaki proseduru senin kine koyacam mod id ye loadmonster eklencekmi yoksa loadmonster den sonraki kodu yazsak calisirmi onu demek istemistim oyuna giren karakter gm olacak ya event bot ondan sormustum

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
588
Ödül Puanları
93
biliyorum da bu programdaki proseduru senin kine koyacam mod id ye loadmonster eklencekmi yoksa loadmonster den sonraki kodu yazsak calisirmi onu demek istemistim oyuna giren karakter gm olacak ya event bot ondan sormustum
Anladım.

Ek Açıklama 2020-08-26 172741.png
Programın veritabanında resimdekine benzer taslak prosedürler mevcut. Hepsinin içerisinden kullanım şekillerinin örneğine bakabilirsin.

Sorunun cevabına gelirsek _Emirler tablosunda Cmd sütununa loadmonster yazman gerekecek. :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.