Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
rebels reklam

vSRO Çözüldü Media.pk2 Oluşturma

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Merhaba arkadaşlar,

Joymax pk2 tools ile yeni media oluşturduğunda boyutu diğerine göre daha düşük oluyor gizli klasörler felan mı var? Çünkü media o şekilde çalışmıyor damaged & eksiklik hatası aldırtırıyor. Çözümü nedir?

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,215
Ödül Puanları
113
yeni media.pk2 oluşturuyorsun iyi hoşta içi boş o oluşturma olayı senin sade yapman için yine pk2 editor ile aktaracaksın istediğin dosyaları pk2 dosyana kullanacaksın

yani dll koruma koymadıktan sonra media.pk2 şifrenle aynı olması lazım silkroad.exe ve sro_client.exe dosyası eğer koruma için yeni şifre koyuyorsan boşuna uğraşma exe dosyalarındaki şifreyle aynı olması gerekiyor

anca megamaxın yaptığı dll koruma olayını yaparsan

silkroad.exe ve sro_client.exe dosyası şifresi varsayılan 169841

fakat pk2 dosyaları mesela 123912 fakat bunun için dll lazım megamaxın paylaştığı source yapabiliyorsan yaparsın veya birisine yaptırırsın o dll sro_client ve silkroad.exe dahil ediyorsun stud pe ile gerçek şifreyi dll den çekiyor ve kimse şifreni bulamıyor

Oyla 0

ByMnkn

Eskilerden :)
.
Developer
Alınan Beğeni
268
Ödül Puanları
63
Aslında söyle bu olay pk2 nin üzerine veri yazdıgında aynı verileri dahi yazsan pk2 boyutu artıyor
örnek data pk2 var elinde isro ait ama içine kendi data pk2 verilerini attın tümüyle neredeyse boyutu 2 katına cıkıyor.
bu nedenle pk2leri en kucuk boyutlarda tutmak için verileri sadece ihtiyacın olan bölümlerini gönder.

Oyla 0

ByMnkn

Eskilerden :)
.
Developer
Alınan Beğeni
268
Ödül Puanları
63
Yapamadım o yüzden çözülmedi

Media.Pk2 boyutu genelde 800-900 mb arası oluyor .rar/zip içinde cok fazla yer tutmuyor Data.pk2 3.5 Gb den fazla olmamasına özen gösterirsen oyun boyutun rar içinde 1.9 GB kadar olur genel olarak oyun boyutları da böyledir.

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Media.Pk2 boyutu genelde 800-900 mb arası oluyor .rar/zip içinde cok fazla yer tutmuyor Data.pk2 3.5 Gb den fazla olmamasına özen gösterirsen oyun boyutun rar içinde 1.9 GB kadar olur genel olarak oyun boyutları da böyledir.
Oyun boyutlarından bahsetmiyorum

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.