Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Pet Level Kasarken 132 Levelden 131 Levele düşmesi

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Arkadaşlar leveldata clientin orjinal demonroaddan çektim databaseyide ona göre ayarladım değerleri fakat pet 131 132 level arasına gelince level düşmesi oluyor bu neden olabilir bilen varmı? Pet ler 140 a kada commona ve refobjchara eklı reflevel ve client leveldata kısmının değerlerinide düzgün şekilde yaptım sorun düzelmedi neden olabilir ?

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Charcters data hem clientten hem refbojcommondaki serviceler kapalıymıs aman tanrım çözdüm :) hemen :D

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
tamda bu konuyu açacaktım aynı durum bende vardı aynen dediğin gibi bendede kapalıymış
hızır gibi yetiştin
Valla servicileri actımda yine aynı sorun devam ediyor oha dedim artık var ya hataları fixlemekten gına geldi

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.