Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Pet ve mob rekleri hakkında

Alınan Beğeni
27
Ödül Puanları
28
Merhabalar yeni yeni vsro kurulumları yapmaktayım. Pet renkleri ve mob renklerini degiştirmek istiyorum belirli bir şekilde renklerini tekrardan düzenlemek istiyorum fakat renkledirme için hangi programı kullanmalıyım ve nasıl yapabilirim. İyi forumlar.

Alınan Beğeni
27
Ödül Puanları
28
Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 340

2019 Petleri ekleme konusunda pek bilgim yok. 2019 Petleri ve ekleme konusunda bilgi alabileceğim bir yer var mı bildigin?
normal pet ekler gibi ekleyeceksin vietnam sro tanıtım sitesi var ordaki 180 cap 150 cap gibi abartı svleri indirip data.pk2 media.pk2 particles.pk2 dosyalarından gerekli dosyaları çekip ekleyebilirsin
sanıırm bu clientte vardı hatırladığım kadarıyla

internetin hızlıysa indir bak görürsün zaten

itemdata_xxx txtlerde PET ismini değişik gördüklerin

veya direk copy pastede master yapmış pirroad onlineyi indirip alabilirsin tüm vietnam srolardaki şeyleri kopyalamış yapıştırmış dbsine data.pk2 media.pk2 particles.pk2 bakabilirsin

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.