Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Port Durumu Hakkında

Ü

Üye silindi 614

Sanal Hocam Loopback Diye birşey var Galiba Çözüm OLarak Fakat Biz Onu Yaptık Bidaha Bilgisayara Bağlantı Kuramadık Hatta Sunucuyu Silip Tekrardan Kurmak Zorunda Kaldık @PortalDark İyi Bilir :D Başka Bi Çözüm Varsa Yardımcı OLun Be
z8Y6Ld.png
Eve gideyim ben sana en iyisi 1 aylık sunucu alıp kurulumu gerçekleştirip uzak masaüstü bilgilerini vereyim oyna

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
Sanal Hocam Loopback Diye birşey var Galiba Çözüm OLarak Fakat Biz Onu Yaptık Bidaha Bilgisayara Bağlantı Kuramadık Hatta Sunucuyu Silip Tekrardan Kurmak Zorunda Kaldık @PortalDark İyi Bilir :D Başka Bi Çözüm Varsa Yardımcı OLun Be
z8Y6Ld.png
Loopback ile daha önce kurulum uapmadım ama bence loopback ile alakalı bir durum.

S3XPER

.
Alınan Beğeni
92
Ödül Puanları
28
Loopback ile daha önce kurulum uapmadım ama bence loopback ile alakalı bir durum.
Dediğim Gibi Geçen Denedik Onu Olmadı Neyse Sağolun Ya Hamachi Devam Ederiz Bizde Yapacak Birşey Yok Konuya Yorum Yapan Herkese Çok Teşekkür Ederim .

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
Dediğim Gibi Geçen Denedik Onu Olmadı Neyse Sağolun Ya Hamachi Devam Ederiz Bizde Yapacak Birşey Yok Konuya Yorum Yapan Herkese Çok Teşekkür Ederim .
Hamachide sorun yaşamazsınız, bilgisayarınız açık kaldığı sürece serveriniz açık kalır. Local server kurup, kendinizi geliştirmeniz için en mantıklı ve kolay yol bu. :)

Alınan Beğeni
167
Ödül Puanları
43
nette böyle bır sey buldum ısıne yararmı bak ıstersen
LoopBack ayarlarını yapıyoruz.

Loopback Kurulumu

Crack'in çalışması için Microsoft Loopback Bağdaştırıcısı'nın kurulması ve client dosyasının Silkroad'un yüklü olduğu dizine konması zorunludur.

Bu kurulum sadece tek sefer yapılacaktır. Loopback Bağdaştırıcısı'nı kurmak için;

1. Başlat'ı ve sonra Denetim Masası'nı tıklatın.
2. Klasik görünümdeyseniz, sol bölmede Denetim Masası altında Kategori Görünümü'ne Geç'i tıklatın.
3. Yazıcılar ve Diğer Donanım'ı çift tıklatın ve İleri'yi tıklatın.
4. Sol bölmede Ayrıca bkz. altında, Donanım Ekle'yi tıklatın ve İleri'yi tıklatın.
5. Evet, donanımı bağladım'ı tıklatın ve ardından İleri'yi tıklatın.
6. Listenin altında, Yeni donanım aygıtı ekle'yi tıklatın ve ardından İleri'yi tıklatın
7. Listeden seçeceğim donanımı yükle'yi tıklatın ve ardından İleri'yi tıklatın.
8. Ağ bağdaştırıcıları'nı tıklatın ve ardından İleri'yi tıklatın.
9. Üretici kutusunda, Microsoft'u tıklatın.
10. Ağ Bağdaştırıcısı kutusunda, Microsoft Loopback Bağdaştırıcısı'nı tıklatın ve ardından İleri'yi tıklatın.
11. Son'u tıklatın.

tbot, bedava tbot, silkroad tbot, tbot indir , bedava silkroad tbot, tbot indir, indir tbot, tbot indir , download tbot,nbot,softmod bot,silk para, sro gold, bedava silk, silkroad premium, srobot, sm bot

Loopback Bağdaştırıcısı'nın ayarlarını yapmak için ise;

1. Bilgisayarım'ı açıp sol taraftan Ağ Bağlantılarım'ı seçin.
2. Yine sol taraftan Ağ Bağlantılarını Görüntüle'ye tıklayın.
3. Microsoft Loopback Bağdaştırıcısı'na sağ tıklayıp Özellikleri seçin.
4. Internet Protokolü (TCP/IP)'in üzerine çift tıklayın.
5. Açılan pencereden Aşağıdaki IP adresini kullan'ı tıklayıp IP adresi olarak sabıt ıp adresın yazın.
6. Altağ Maskesi değerine ise 255.0.0.0 yazıp Tamam'ı tıklayın.

S3XPER

.
Alınan Beğeni
92
Ödül Puanları
28
nette böyle bır sey buldum ısıne yararmı bak ıstersen
LoopBack ayarlarını yapıyoruz.

Loopback Kurulumu

Crack'in çalışması için Microsoft Loopback Bağdaştırıcısı'nın kurulması ve client dosyasının Silkroad'un yüklü olduğu dizine konması zorunludur.

Bu kurulum sadece tek sefer yapılacaktır. Loopback Bağdaştırıcısı'nı kurmak için;

1. Başlat'ı ve sonra Denetim Masası'nı tıklatın.
2. Klasik görünümdeyseniz, sol bölmede Denetim Masası altında Kategori Görünümü'ne Geç'i tıklatın.
3. Yazıcılar ve Diğer Donanım'ı çift tıklatın ve İleri'yi tıklatın.
4. Sol bölmede Ayrıca bkz. altında, Donanım Ekle'yi tıklatın ve İleri'yi tıklatın.
5. Evet, donanımı bağladım'ı tıklatın ve ardından İleri'yi tıklatın.
6. Listenin altında, Yeni donanım aygıtı ekle'yi tıklatın ve ardından İleri'yi tıklatın
7. Listeden seçeceğim donanımı yükle'yi tıklatın ve ardından İleri'yi tıklatın.
8. Ağ bağdaştırıcıları'nı tıklatın ve ardından İleri'yi tıklatın.
9. Üretici kutusunda, Microsoft'u tıklatın.
10. Ağ Bağdaştırıcısı kutusunda, Microsoft Loopback Bağdaştırıcısı'nı tıklatın ve ardından İleri'yi tıklatın.
11. Son'u tıklatın.

tbot, bedava tbot, silkroad tbot, tbot indir , bedava silkroad tbot, tbot indir, indir tbot, tbot indir , download tbot,nbot,softmod bot,silk para, sro gold, bedava silk, silkroad premium, srobot, sm bot

Loopback Bağdaştırıcısı'nın ayarlarını yapmak için ise;

1. Bilgisayarım'ı açıp sol taraftan Ağ Bağlantılarım'ı seçin.
2. Yine sol taraftan Ağ Bağlantılarını Görüntüle'ye tıklayın.
3. Microsoft Loopback Bağdaştırıcısı'na sağ tıklayıp Özellikleri seçin.
4. Internet Protokolü (TCP/IP)'in üzerine çift tıklayın.
5. Açılan pencereden Aşağıdaki IP adresini kullan'ı tıklayıp IP adresi olarak sabıt ıp adresın yazın.
6. Altağ Maskesi değerine ise 255.0.0.0 yazıp Tamam'ı tıklayın.

Yüklemek Problem Değil Var Hatta Fakat Loopback Bağdaştırıcısı'nın ayarları Yapınca Sunucuyla Olan Bağlantım Kopuyor Geçen Denedik İşte Dediğim Gibi Çok SIkıntı Çektik Nedendir Bilinmez

S3XPER

.
Alınan Beğeni
92
Ödül Puanları
28
# Sorun Tarafımca Çözülmüştür Yine Çıldırıcam ?
Yardım İçin @Spare @ksk2hand @aydogan52 @trukafatsum @fahribey @PortalDark Sonsuz Teşekkürler ?
Arkadaşlar Sorun İle Karışlanlar LoopBack Yapsınlar Fakat Bakın Yanlışlıkla Normal İnternetin Bağdaştırıcı Ayarlarını Değiştirmeyin Yoksa Sunucu İle Bağlantınız Kesiliyor Denendi :D Server Kurarken Yine Kullandığınız Ip Leri Düzenlemeyi Unutmayın { ini / cfg } Nasıl Yapacağınız Hakkında SS =
VOeIbP.png

V0Y6nB.png

e1CwqL.png

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.