Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Pot Kullanım Süresi Hk

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
735
Ödül Puanları
93
İstemci tarafında (sro_client.exe) pot kullanım süresi kısaltma veya uzatmak için offset bulma konusunda yardımcı olacak biri var mı?

Ör:

Purification Pill yenilenme süresi bilindiği üzere 20 saniyedir, offseti ise

0087AC02 => PUSH 0x4E20 ; 0x4e20 = 20000 milisaniyedir

Bunu sadece veritabanı kısmında yapıyorlar ama bir işlem istemci tarafında daha yapılması gerekmektedir.

Peki diğer potların süreleri için offseti nasıl bulabilirim?
Adsız.png

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
793
Ödül Puanları
93
örneğin cooldown 15 saniye ise push 15000 (tabi hexe çevirip) aratarak tüm noktalara breakpoint atarak bulabilirsin muhtemelen. çok fazla sonuç çıkacağını sanmıyorum.
yalnız bunların cooldownları dbde değil gs'de olması lazım. bir de gs'den değiştirmen gerekecek.

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
735
Ödül Puanları
93
örneğin cooldown 15 saniye ise push 15000 (tabi hexe çevirip) aratarak tüm noktalara breakpoint atarak bulabilirsin muhtemelen. çok fazla sonuç çıkacağını sanmıyorum.
yalnız bunların cooldownları dbde değil gs'de olması lazım. bir de gs'den değiştirmen gerekecek.
Tavsiye için teşekkür ederim purification pill için sro_client.exe ve veritabanı yetiyor çalışıyor yani diğer potlar için var mı bilmiyorum ama bakmak lazım teşekkür ederim yine.

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,227
Ödül Puanları
113
I want to catch fish, not eat fish.

Çözünce paylaşta belki kullanmak isteyen çıkar açacağı oyunlarda :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.